High School Musical. Opowieści z East High 3. Siła Poezji

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "HIGH SCHOOL MUSICAL". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Poetry in Motion
high school musical
Innka

East High ogarnęło rymotwórcze szaleństwo. Uczniowie klasy humanistycznej mają tydzień na napisanie własnego wiersza i wyrecytowanie go przed całą szkołą! Chad nie wie, co to trema, i potrafi bez trudu występować przed każdą publiką. Jednak mając w pamięci niezbyt miłe wspomnienie innego konkursu poezji, obawia się, czy tym razem podoła. Dlatego Troy prosi Gabriellę, aby pokazała Chadowi i pozostałym kumplom z drużyny, że rymowanie nie jest wcale takie trudne. Czy uda się jej uratować koszykarzy przed poetycką kompromitacją?

Hojna123 | 2014-03-31

Bardzo fajna:)