Patrz i ucz się! Jak wyszkolić psa?

Tłumaczenie: Olga Kwiecień-Maniewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Patrz i ucz się!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Septem
Teach Yourself Visually: Dog Training
978-83-246-1940-5
pies - szkolenie
flora i fauna
czupirek

W księgarniach możesz dziś znaleźć kilka niezłych książek na temat szkolenia psów, miedzy innymi „Trening psów dla bystrzaków”, „Pies. Szkolenie, pielęgnacja, przyjaźń” czy „Zaklinacz psów”. Na czym zatem polega wyjątkowość podręcznika „Patrz i ucz się”? Jako jedyny przemawia on do Ciebie obrazami. Jeśli chcesz mieć pewność, że wykonujesz wszystkie polecenia tak, jak należy, a Twój pupil układany jest poprawnie, szczególnie docenisz wartość tego wizualnego szkolenia. Patrząc na zdjęcia, uczymy się znacznie szybciej niż podczas czytania opisów, a ponadto dłużej zapamiętujemy wiedzę zdobytą w ten sposób.

Zanim przejdziesz do szkolenia, dowiedz się koniecznie, co sprawia, że Twój pies jest szczęśliwy. Zdobądź cenne informacje na temat tego, jak myśli Twój nowy domownik, jak postrzega Ciebie i swoje otoczenie, jak komunikuje się z Tobą oraz jaką ma osobowość. Ta umiejętność spojrzenia z psiej perspektywy znacznie ułatwi Ci porozumienie z Twoim czworonożnym przyjacielem i sprawi, że trening zarówno Tobie, jak i jemu sprawi znacznie więcej frajdy.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: czupirek - skan na potrzeby LubimyCzytac.pl