Imperium Hitlera

978-83-247-1587-9
Hitler, Niemcy, wojna, imperium
historia
gall21

Świetnie udokumentowana, bazująca na materiałach z wielu źródeł, rzecz o imperialnych dążeniach nazistów i sposobach ich realizacji. Czym różniły się rządy hitlerowskie w podbitych krajach Europy? Czy rzeczywiście Hitler myślał o podboju całego świata? Jak wyglądałby ten świat, gdyby Niemcy wygrali wojnę? Analiza mocarstwowych koncepcji III Rzeszy i tego, co i jak naziści osiągnęli w praktyce, stając przed wieloma trudnościami. Fakty, komentarze, hipotezy.

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl