Bezimienny zabójca

Tłumaczenie: Marek Rudnik
Wydawnictwo: Amber
Deathright
Dorota_1988

Trzydzieste urodziny Amelii Pierce kończą się tragedią. Na jej oczach giną rodzice, dom zostaje zniszczony, a ona zmuszona do zabójstwa. Z ust umierającego ojca słyszy jeszcze wstrząsające wyznanie, że był agentem operacyjnym Sieci - międzynarodowej organizacji zwalczającej terroryzm. Amelia musi podjąć jego zadanie i przekazać szefowi Sieci notatnik z zaszyfrowanymi informacjami. Jej śladem natychmiast rusza tajemniczy morderca.

Toudi6666 | 2016-02-13
Road33 | 2014-10-17