Śmiała książka dla dziewcząt

Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
Wydawnictwo: Galeria Książki
Daring book for girls
lotusflower

Oto przewodnik po świecie, do którego chłopcom wstęp wzbroniony. Dla każdej dziewczynki, którą ciekawość świata i niezależny duch popychają ku poszukiwaniu przygód i nowych wrażeń. "Śmiała książka dla dziewcząt" zawiera wszystko, co powinny wiedzieć dziewczęta - i wcale nie chodzi o przyszywanie guzików. To naprawdę odważna książka napisana przez prawdziwe dziewczęta dla prawdziwych...

"Śmiała książka dla dziewcząt" zawiera wszystko, co powinny wiedzieć dziewczęta - i wcale nie chodzi o przyszywanie guzików. To naprawdę odważna książka napisana przez prawdziwe dziewczęta dla prawdziwych dziewcząt. A czego chcą współczesne dziewczęta? Wystarczy przejrzeć ich komentarze w internecie, by przekonać się, że przygód, emocji i tyle samo niebezpieczeństw, co chłopcy. Dlatego znajdziecie tutaj rozdziały o słynnych kobietach szpiegach, kobietach, które zmieniły świat, o tym, jak zrobić i obsługiwać latawiec, jak przetrwać w dzikich ostępach i czemu chłopcy okazują dziewczynkom swoje zainteresowanie ciągnąc je za włosy. Jedynym przepisem kulinarnym, jaki znajduje się w tej książce, jest podpowiedź, jak piec kiełbaski nad ogniskiem, gdy przyjaciółki opowiadają ci przerażające historie o duchach!

źródło opisu: http://www.galeriaksiazki.pl

źródło okładki: http://www.galeriaksiazki.pl