Antologia poezji polskiej: ...od średniowiecza do współczesności

Wydawnictwo: Videograf II
poezja
poezja

źródło okładki: http://www.swistak.pl/a4472959,Antologia-poezji-po...»

jossie | 2012-08-26

Książka na całe życie. Także książka, której nie czyta się od razu. Ja uwielbiam ją przeglądać, czytać wyrywkowo, wyszukiwać perełek ( których jest niemało). I chociaż nie ma w niej wszystkich moich ulubionych wierszy to i tak wybór, którego dokonał redaktor uważam za udany.

Magnificat | 2013-07-23
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam

Książka, do której zagląda się całe życie. Dzięki niej przeuwielbiłam poezję, fenomenalny okaz sztuki. Poznałam wybitnych poetów i wciąż odkrywam zaułki, gdzie znajduję swoje (jak się okazuję) najlepsze wiersze.

zouza | 2012-05-11

mimo wszystko i tak wybór wierszy okrojony. mogłoby być więcej ;)

| 2013-01-09
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam

Książka nie na jeden łyk, ale na rozkoszowanie się nią, bo posiada wiele cudownych wierszy, itd. Dostałam na Święta i kiedy nie muszę rano wstać i moje oczy nie mają nic przeciwko, kocyk + lampka przy łóżku i ta książka. Cudeńko.

katka664 | 2015-10-18
HankaU | 2015-08-07