Strzała w Jego Ręku

978-83-925569-9-2
duchowość, wiara, Bóg
religia
Ann

To książka, która jest w stanie otworzyć oczy naszej duszy. Jest ona odpowiedzią na zapotrzebowanie na osoby posługujące modlitwą i nakładaniem rąk. Wiemy, że jeśli nie słyszymy, nazywani jesteśmy głuchymi. A autorka mówi nam, że możemy usłyszeć Boga i usłyszeć dokładnie to, co On mówi, aby następnie modlić się za dziedziny, które On nam wskaże i aby trafiać do celu"

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ann | 2011-08-25
Przeczytana: 05 maja 2011

Jeśli zastanawiasz się nad skutecznością Twojej modlitwy, czy to ma sens, czy Bóg słyszy? Jeśli chcesz być skutecznym narzędziem w Bożym Ręku, to jest to odpowiednia książka dla Ciebie!
Maria Vadia pokazuje, że Bóg działa w obecnych czasach z mocą i posługuje się swoimi dziećmi w dziele uzdrawiania, uwalniania, ewangelizacji. Ta książka to najlepsza wskazówka do tego jak stać się strzałą w ręku Pana.

Maciej | 2018-02-12
PiotrW | 2016-04-04