O maszyniście Felusiu, który był mędrcem

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
maszynista Feluś
buziaczek197

Rozdział I autor przedstawia czytelnikowi wąskowatą kolejkę i jej maszynistę, pana Felusia
Rozdział II, który maszynistę Felusia przedstawia jako myśliciela
Rozdział III, w którym czytelnik dowiaduje się, gdzie i kiedy i o czym pan Feluś zwykł rozmawiać ze swoim pomocnikiem, Olesiem ...

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Nancy | 2017-12-04
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 04 grudnia 2017

Dla mnie REWELACJA!
To jest właśnie przykład, jak teoretycznie coś "nudnego" dla przeciętnego zjadacza chleba przedstawić w sposób przyjazny, zrozumiały, lekki i interesujący!
Powinno wejść w kanon lektur obowiązkowych. Nie tylko dla uczniów, ale również nauczycieli fizyki, by wiedzieli jak zaciekawić uczniów. Szkoda, że nie ma kolejnych części dotyczących kolejnych praw fizyki...

SP1 | 2014-04-01
Na półkach: Przeczytane, 1aa) Posiadam