Dyskusje o książce Niania w Nowym Jorku

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (CZERWIEC 2019)
Sprzedam (chwilowo wymiana jedynie na książki, które chce przeczytać/mam do kupienia). Jakby ktoś chciał odebrać osobiście, to okolice Ostrzeszowa. Zazwyczaj ślę Pocztą Polską. Tak, na życzenie przesyłam zdjęcia, gdyż starsze wydania są po prostu... no starsze. Jeżeli książka znajduje się na półce "Poczekania" oznacza to, że ktoś się nią już interesuje ;) Komiksy/Mangi: ...
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (grudzień 2017)
KUPIĘ - książki Marty Kisiel. Płacę z góry na konto :)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (listopad 2017)
Sprzedam / wymienię:  5 lat młodsza w 5 tygodni  Bez pamięci  Bezpieczna przystań  Blondynka w Urugwaju  Carpe diem  Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy  Dawaj i bierz
Pokazuje 6 z 34
Zobacz kolejne