ABC Chrześcijaństwa

Wydawnictwo: WAM
83-7318-387-6
religia
Snoopy

W oparciu o Biblię, a przede wszystkim o tzw. kerygmat apostolski, Autor chce przedstawić ABC chrześcijaństwa. Stara się odpowiedzieć na pytania: Czym jest chrześcijaństwo Jak Pan Bóg sobie je wyobraża Po co w ogóle zainicjował taki fakt w historii ludzkości W świetle tych najbardziej ogólnych - ale też i najbardziej istotnych - problemów, o. Cholewiński weryfikuje to, co my w Kościele robimy i jak żyjemy. Czy jest to zgodne z zamiarem Boga Po co jest Kościół Jaką mu Bóg powierzył misję Dlaczego Chrystus zostawił go na ziemi.

źródło opisu: www.poczytaj.pl

źródło okładki: www.poczytaj.pl

piozac | 2015-03-17
Przeczytana: 2014 rok

świetna ksiązka bardzo porządkująca wiedzę :)

justi | 2011-07-08
Na półkach: Przeczytane, Religia, Posiadam

Jasny wykład o co chodzi.

agnb | 2015-07-12
Morgoth | 2014-10-31