Bueno Nacho. Kim Kolwiek. Tom 1

Wydawnictwo: Egmont Polska

Przygody znanej z serialu Disney Channel super agentki Kim Kolwiek. Kim Kolwiek ma poważny problem jest spłukana! Jeśli chce kupić odlotową kurtkę, którą widziała w katalogu Club Banana, musi znaleźć jakąś pracę po lekcjach. Praca w Bueno Nacho razem z najlepszym kumplem Kim Rossem nie będzie taka zła, prawda? Nie będzie gorsza od próby powstrzymania jej najgroźniejszego wroga przed zalaniem całego stanu Wisconsin płonącą lawą. A może jednak? Ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się również, że brat Sango, Kohaku, wciąż żyje!

Czarna | 2014-11-30
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane