Nie wstydzę się Ewangelii. Z ks. Michałem Czajkowskim rozmawia Jan Turnau

Wydawnictwo: WAM
83-7318-399-X
religia
Snoopy

Ksiądz Michał Czajkowski jest postacią tak znaną z mediów oraz miliona rozmów osobistych, że ciekawe jest wszystko, co go dotyczy. Jego życie: syna wielodzietnego kolejarza, niesfornego kleryka, profesora seminarium, proboszcza za karę, profesora uniwersyteckiego. Jego poglądy: na Boga i ludzi, Biblię i judaizm, Radio Maryja i własny los proroka. Wybitny dziennikarz Jan Turnau na ogół słucha i nie przerywa, kiedy indziej nagle zaczyna się kłócić albo mądrzy się, jakby nie był zwykłym "wywiadowcą", bo i nie jest nim: ma za sobą studia także teologiczne. W sumie książka nie do poduszki.

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: Wydawca

Betsy Pajest | 2016-02-13
Przeczytana: 17 maja 2009

Smutna jest historia tego duchownego zainteresowanych odsyłam do dawniejszych numerów Więzi i Znaku. Szanuję za wkład w Polską Radę Chrześcijan i Żydów i erudycję.

Andrzej | 2015-04-19
Snoopy | 2011-05-01