Rosyjska ruletka

Wydawnictwo: ŁUK
838518323X
Literatura polska, XX wiek
Dorota_1988

Oczywiście, nie ma wątpliwożci, ze agenci KGB działali i nadal działają w naszym kraju, ale w tej materii wszystko trzeba udowodnić i dopiero wtedy pociągnąć do odpowiedzialności karnej. KGB działa na obszarze, gdzie nie ma, ani nie może być, zawieszeń broni lub okresów odpoczynku. Zatrudnia około pół miliona kadrowych oficerów, trzykrotnie więcej etatowo z nimi współpracuje, a ilość...

KGB działa na obszarze, gdzie nie ma, ani nie może być, zawieszeń broni lub okresów odpoczynku. Zatrudnia około pół miliona kadrowych oficerów, trzykrotnie więcej etatowo z nimi współpracuje, a ilość informatorów zawsze pozostanie tajemnicą. Nigdy w historii tak wielu nikomu nie znanych ludzi nie rządziło tak wielką częścią świata.
Prawdę o KGB znają jedynie oficerowie, którzy w tej organizacji pracują. Różnica między legendą a rzeczywistością jest taka, że można niełatwo w nią uwierzyć.

czerwona | 2015-10-03
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam