Język hop do góry! Ćwiczenia logopedyczne dla dzieci

Wydawnictwo: Seventh Sea
83-918575-9-X
logopedia, wady wymowy
poradniki
Róża_Bzowa

Dlaczego taki tytuł: „Język hop do góry”? Bo właśnie miejsce języka jest właśnie u góry, za zębami. Umożliwia to prawidłowy rozwój zgryzu i wymowy dziecka. Nieprawidłowe - płaskie - ułożenie języka powoduje wady zgryzu - język wypycha dolne zęby. Powoduje też wady wymowy - dzieci te często seplenią. Zaproponowane w tej książce ćwiczenia mają pomóc dziecku w nauce, a potem w utrwaleniu -...

Zaproponowane w tej książce ćwiczenia mają pomóc dziecku w nauce, a potem w utrwaleniu - przerodzeniu w nawyk - prawidłowego ułożenia języka.

źródło opisu: logopedyczna.pl

źródło okładki: bajarka.pl