Słownik Kubusia Puchatka (i wszystkich mieszkańców Stumilowego Lasu)

Tłumaczenie: Ewelina Jagła
Wydawnictwo: Rebis
The Pooh Dictionary
83-7120-406-X
Róża_Bzowa

Niepowtarzalny język, jakim porozumiewają się mieszkańcy Stumilowego Lasu, nareszcie doczekał się rzetelnego opracowania! "Słownik Kubusia Puchatka" został napisany zgodnie z wszelkimi regułami: poszczególne hasła, ułożone w porządku alfabetycznym, opatrzone zostały zabawnym komentarzem, zdefiniowane oraz zilustrowane fragmentem tekstu z "Kubusia Puchatka" i "Chatki Puchatka". A. R. Melrose skrupulatnie zebrał wszystkie słowa i zwroty, którymi posługują się Kubuś Puchatek i jego przyjaciele -także te używane w niewłaściwym lub zabawnym kontekście oraz słowa wymyślone. W ten sposób powstało dzieło, które doceni każdy Puchatkolog i Puchatkoman.

Ilustracje: Ernest H. Shepard.

źródło opisu: okładka

Hagenti | 2015-11-13
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 07 listopada 2015

Śmiechłam :D
Trochę mało słów wytłumaczonych ale po wsi obleci ;)

pestkaZdyni | 2012-06-06

wyjaśnia w sposób szczegółowy wszystkie Puchatkowe zagadnienia :D