List do ukochanej

Tłumaczenie: Monika Chilewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
To the one I love
miłość, uczucia, romans, rodzina
dona

Na progu Edith, babci trzech sióstr Colman, pojawił się tajemniczy list, który sprawił, że wyobraźnia kobiet zaczęła pracować na najwyższych obrotach. Kto też mógł być jego autorem? I do której z sióstr jest adresowany? Emilie Richards - "Stara miłość" Najstarsza z sióstr Colman - Lacey - coraz częściej wspomina Matta, swoją pierwszą miłość. Zastanawia się, czy to możliwe, aby jej młodzieńczy...

Emilie Richards - "Stara miłość"
Najstarsza z sióstr Colman - Lacey - coraz częściej wspomina Matta, swoją pierwszą miłość. Zastanawia się, czy to możliwe, aby jej młodzieńczy romans wciąż miał szansę na szczęśliwe zakończenie. Jeśli autorem listu jest Matt... to kto wie?
Allison Leigh - "Dojrzały mężczyzna"
Najmłodsza z sióstr, ambitna Marti, wprawdzie wie, że miłosne listy zupełnie nie pasują do sławnego reportera Devlina Faulknera, mimo to ma nadzieję, że ten jest od niego. Od dawna skrycie kocha się w Devlinie i oczekuje na różne niespodzianki, które jej obiecał.
Peggy Moreland - "Szansa na szczęście"
Średnia z sióstr Colman, żywiołowa Deanna, jest przekonana, że list do ukochanej na pewno napisał ten bezczelny przystojniak, Porter Copely, który już kilka razy zdążył jej udowodnić, że zrobi wszystko aby ją zdobyć. Ale czy taki romantyczny list byłby w jego stylu?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca