Co się ze mną dzieje? Odpowiedzi na pytania, które uważasz za najtrudniejsze na świecie

Tłumaczenie: Ryszard Ziobro
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Życie i Zdrowie Rodziny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
What's Happening to Me? The Answers to Some of the World's Most Embarrassing Questions.
83-03-03500-2
peter mayle, dojrzewanie, poradnik
poradniki
Anakolut

Książka odpowiada na ważne pytania dotyczące dojrzewania.

Olka Rdm | 2015-01-24
Przeczytana: 18 stycznia 2015

Książka, która opowiedziała mi co się ze mną dzieje w okresie dojrzewania. :)

Anakolut | 2011-04-30
Przeczytana: 1992 rok

Ciekawy, ilustrowany poradnik, który odpowie na wiele trudnych pytań. Dzięki tej książce zarówno ja, jak i moi rodzice mogliśmy uniknąć lub ułatwić sobie kilka kłopotliwych rozmów (oczywiście i tak nie zastąpi to dialogu, ale na pewno w nim pomoże). Polecam każdemu rodzicowi, który nie wie jak zacząć z dzieckiem rozmowę o pszczółkach i kwiatkach ;)

kimnesobie | 2016-12-27
Damroka | 2016-06-28