Zaręczynowy naszyjnik

Przeczytana: 2006 rok

Zemsty, intrygi...

Nie dla mnie.

wrzos118 | 2017-06-24

O piękną, bogatą Rittę zabiegają jej dwaj kuzyni - Ralf i Franciszek. Ritta kocha się od dawna skrycie w Ralfie - szlachetnym i prostolinijnym. Do Franciszka zaś, mimo jego umizgów i natrętnych nadskakiwań, czuje niechęć. Ambitny i zazdrosny Franciszek planuje podstęp. Chce skompromitować Ralfa w oczach Ritty i jej bogatego ojca. Z sejfu ginie zaręczynowy, kosztowny naszyjnik i... o dziwo, odnaleziony zostaje w teczce Ralfa. Chłopak jest zrozpaczony. Wszystko przepadło. Czy Ritta i wuj uwierzą w jego niewinność? Przecież wszyscy odwrócili się od niego - zhańbionego. Czyżby? Przeczytajcie tę książkę, której strony opowiedzą o wielkiej, szlachetnej miłości, intrydze, chciwości.

ewa | 2017-05-03
karolciahoga | 2016-02-14