Pozwólmy przemówić miłości - 102 myśli dla zabieganych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
978-83-7257-372-8
religia
Anna Łukasik

Coraz więcej osób nie ma czasu na czytanie długich książek. Czasem jednak wystarczy kilka zdań, chwila przerwy w codziennym zabieganiu, żeby odzyskać siłę i chęci do życia. Jeśli nosisz w sobie głód spotkania – Boga, drugiego człowieka, samego siebie – pozwól przemówić tej miłości, której pragniesz. Zebrane w tym tomiku myśli, owoc modlitwy, życiowego doświadczenia i życzliwego nastawienia do każdej osoby, pomogą zatrzymać się i przypomnieć sobie, co naprawdę jest ważne. Piękna i nowoczesna szata graficzna stanowi dodatkowy atut tej książeczki. Doskonały prezent dla kogoś, kogo kochasz, lubisz, komu dobrze życzysz.

źródło opisu: loretanki.pl

źródło okładki: loretanki.pl