Trzy Pauliny i tajemniczy pan Leopold

Wydawnictwo: Jedność

Książka z serii młodzi detektywi przeznaczona jest dla dzieci, które dość dobrze radzą sobie z samodzielnym czytaniem. To doskonała lektura na zimowe wieczory, dni wolne od nauki, a także świetny kompan w podróży. Każda książka opowiada o zabawnych przygodach dzieci, samodzielnie rozwiązujących zagadkowe historie codziennego życiaw tej pozycji bohaterki, trzy kobiety o imieniu Paulina babcia , matka i córka spotykają nowego, tajemniczego sąsiadaPana Leopolda , który najmłodszej Paulince wydaje się podejrzany. I mimo iż swoimi opowieściami o Afryce zaskarbia sobie sympatię babci i mamy to Paulinka zaczyna podejrzewać, że ma do czynienia z przestępcą albo oszustem matrymonialnym. Na koniec czeka jednak wszystkich niespodzianka , która wprawia wszystkich w zdumienie

Ola | 2011-07-03

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

NUDNA :-(

zielonaa | 2015-07-07