Miłość: instrukcja obsługi

2003-01-01
2003-01-01
837311548X
Katarzyna Malita
modelka marzenia miłość romans gwiazdor

Okładka książki Druga asystentka Mimi Hare, Clare Naylor
Druga asystentka Mimi Hare, Clare Na...

Takie gniotek odpowiedni na dłuższe posiedzenie lub krótki weekend. Bez szału.

Takie gniotek odpowiedni na dłuższe posiedzenie lub krótki weekend. Bez szału.

Świetnych chwytem reklamowym było napisanie, że książka jest zabawna, optymistyczna i...seksowna. Nie zgodzę się z tą opinią ale sama książka szybko się czyta. Ostatnio leżała w toalecie na półce i wszystkim umilała czas. Ode mnie dostała 4 gwiazdki tylko dlatego, że szybko się ją czyta.

Lekka lektura na tak zwane odmóżdżenie; niesamowicie dobrze się ją czyta.

Lekka lektura na tak zwane odmóżdżenie; niesamowicie dobrze się ją czyta.

Jedyne, co podobało mi się w tej książce, to imię Orlando. Nie dość, że historia jest kompletnie bez sensu, to jeszcze sposób pisania okropny. Autorka ni stąd, ni zowąd przechodzi z narracji w 3 osobie do narracji pierwszoosobowej. Czasami zwraca się do czytelnika, czasami mówi 'ot tak'. Na okładce napisane jest, że książka jest:
1. ZABAWNA- hmm... wydało się, że nie mam za grosz poczucia humoru.
2. SEKSOWNA- o tak, teksty typu "jest niesamowicie dobry w łóżku" czy "zrobili to aż sześć razy jednej nocy" są tak oryginalne, że aż po prostu chce się je czytać po raz 2873642986234.
3. OPTYMISTYCZNA- yhy... uczy, że co złego by się nie zrobiło, to przyjaciele i boski gwiazdor zapomną, ot tak.

Jak dla mnie- straszne. Przeczytałam tę książkę do końca tylko dlatego, żeby móc tu napisać z czystym sumieniem.
W krótkiej notce biograficznej na końcu książki jest napisane, że Clare Naylor zajmuje się obecnie tylko pisaniem książek. Z całym szacunkiem, ale jeżeli wszystkie jej książki są na tym poziomie, to powinna ona zająć się wszystkim, poza pisaniem. Sorry.

1. ZABAWNA- hmm... wydało się, że nie mam...

polecam fajna książka szybko się czyta :P

• Obyczajowe
  • Przeczytane 2006
  • Dobrze, że się skończyła
  • Dla dorosłych

Dodaj cytat z książki Miłość: instrukcja obsługi