Miłość: instrukcja obsługi

Wydawnictwo: Świat Książki
Love - a user's guide
837311548X
Monika

Amy, niepoprawna marzycielka, pracuje jako asystentka w agencji modelek. Ocierając się o wielki świat, śni o rozgłosie, fortunie i prawdziwej miłości. Pewnego dnia poznaje młodego gwiazdora Hollywood, Orlanda Rocka, bożyszcze kobiet. Dla aktora zmęczonego show-biznesem nowa sympatia jest prawdziwym darem losu. Dowcipna i inteligentna, nie przypomina w niczym próżnych modelek i artystek, z którymi wcześniej się spotykał. Czy jednak Amy oczarowana blichtrem sławy potrafi pokochać zwykłego mężczyznę, jakim zawsze pragnął być Orlando? Czy łączące ich uczucie okaże się wielką miłością, czy tylko przelotnym romansem?

źródło opisu: nota wydawcy

LifeOnMars | 2011-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2011

Jedyne, co podobało mi się w tej książce, to imię Orlando. Nie dość, że historia jest kompletnie bez sensu, to jeszcze sposób pisania okropny. Autorka ni stąd, ni zowąd przechodzi z narracji w 3 osobie do narracji pierwszoosobowej. Czasami zwraca się do czytelnika, czasami mówi 'ot tak'. Na okładce napisane jest, że książka jest:
1. ZABAWNA- hmm... wydało się, że nie mam za grosz poczucia humoru.
2. SEKSOWNA- o tak, teksty typu "jest niesamowicie dobry w łóżku" czy "zrobili to aż sześć razy jednej nocy" są tak oryginalne, że aż po prostu chce się je czytać po raz 2873642986234.
3. OPTYMISTYCZNA- yhy... uczy, że co złego by się nie zrobiło, to przyjaciele i boski gwiazdor zapomną, ot tak.

Jak dla mnie- straszne. Przeczytałam tę książkę do końca tylko dlatego, żeby móc tu napisać z czystym sumieniem.
W krótkiej notce biograficznej na końcu książki jest napisane, że Clare Naylor zajmuje się obecnie tylko pisaniem książek. Z całym szacunkiem, ale jeżeli wszystkie jej książki są...

Cheeroke | 2013-07-31

Świetnych chwytem reklamowym było napisanie, że książka jest zabawna, optymistyczna i...seksowna. Nie zgodzę się z tą opinią ale sama książka szybko się czyta. Ostatnio leżała w toalecie na półce i wszystkim umilała czas. Ode mnie dostała 4 gwiazdki tylko dlatego, że szybko się ją czyta.

Rina | 2013-05-22
Przeczytana: 22 maja 2013

Lekka lektura na tak zwane odmóżdżenie; niesamowicie dobrze się ją czyta.

agusiak2211 | 2013-03-02
Przeczytana: 27 lutego 2013

polecam fajna książka szybko się czyta :P

Emilia | 2017-09-06
Przeczytana: styczeń 2008