Wszędzie tam, gdzie mnie nie ma

Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo

Nicole Taylor, która marzy o tym, żeby jak najszybciej wyjechać z rodzinnego miasta, wbiła sobie do głowy, że jedyną metodą na zrealizowanie tego celu jest zdobycie jak największej liczby pieniędzy. Kiedy traci swoją weekendową pracę, nie zważając na to, że oszukuje przy tym rodziców i oddala się od najbliższej przyjaciółki, staje na głowie, by znaleźć następną. Czy Chris, chłopak, który od jakiegoś czasu niebezpiecznie ją intryguje, odciągnie ja od wymarzonego celu?

Przyjemna książka. Ładnie opisana. Chociaż główna bohaterka bywa irytująca, a nawet troszkę więcej. Godne podziwu jest to jak bardzo potrafi się wyrzec przyjemności, aby osiągnąć swój cel. Szkoda tylko, że towarzyszy temu cały czas kłamstwo.

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

"Wszędzie tam, gdzie mnie nie ma" jak wszystkie z tej serii zabawna, romantyczna i przewidywalna. ;)

Kiszka175 | 2014-12-13
Przeczytana: listopad 2014

Co do książki:jak każdą z tej serii czytało mi się dobrze i z ciekawością.
*Zdjęcie na okładce rozbawiło mnie już w bibliotece. ;D

weareyoung | 2013-05-26
Przeczytana: 2010 rok

czytałam z nudów w sanatorium i byłam zadowolona.

Bakteryjaa | 2010-12-10
Przeczytana: październik 2010

Nie przypadła mi do gustu, "jestem na nie".

Wiktoria | 2010-07-29
Livice | 2015-05-24