Pontyfikat 1978-2005

Wydawnictwo: Znak
83-240-0561-7
religia
Snoopy

Nowe, pełne wydanie znakomitej monografii pontyfikatu Jana Pawła II. Całość papieskiego nauczania i działalności - opisana rok po roku. Autor połączył wyjątkową wrażliwość na szczegół - w tym zwłaszcza na symboliczne gesty Papieża - z umiejętnością syntetyzowania najważniejszych wątków Jego przesłania dla świata. Książka zawiera szczegółowe kalendarium, spis wszystkich papieskich pielgrzymek...

Nowe, pełne wydanie znakomitej monografii pontyfikatu Jana Pawła II.

Książka zawiera szczegółowe kalendarium, spis wszystkich papieskich pielgrzymek i najważniejszych dokumentów oraz listę osób beatyfikowanych i kanonizowanych w trakcie trwania pontyfikatu - a także testament Ojca Świętego opublikowany w Watykanie 7 kwietnia 2005 roku.

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: Wydawca