Więc nie chcesz już dłużej chodzić do kościoła

Tłumaczenie: Marta Balon
So You Don't Want to Go to Church Anymore
978-83-929446-0-7
religia
Magdalena

Wyjątkowa historia, która cię rozśmieszy, doprowadzi do łez i zadziwi miłością, jaką Bóg Ojciec darzy wszystkie swoje dzieci! Zainspiruje cię do przemyślenia tego, na czym tak naprawdę polega Kościół! Chris, student, East Tennessee State University Co byś zrobił, gdybyś spotkał kogoś, o kim pomyślałbyś, że może być jednym z apostołów, uczniów Jezusa, żyjącym w XXI wieku? Właśnie przed takim...

Chris, student, East Tennessee State University

Co byś zrobił, gdybyś spotkał kogoś, o kim pomyślałbyś, że może być jednym z apostołów, uczniów Jezusa, żyjącym w XXI wieku? Właśnie przed takim dylematem stanął Jake, kiedy spotkał człowieka, który mówił o Jezusie w taki sposób, jakby go znał osobiście, i którego sposób życia zakwestionował wszystko to, czego Jake do tej pory doświadczył.

Więc nie chcesz już dłużej chodzić do kościoła - pamiętnik, o dużej sile przekonywania. To zapis niezwykłych dyskusji, jakie Jake przeprowadza z nowopoznanym mężczyzną na przestrzeni czterech lat. Rozmowy te wywracają jego świat do góry nogami. Z pomocą tajemniczego przyjaciela, Jake stawia czoła swoim największym lękom, zmaga się z bezlitosnymi okolicznościami i wychodzi z nich obronną ręką, pełen radości i wolności, o jakich zawsze marzył. Jeśli jesteś zmęczony uczestniczeniem w chrześcijańskich inicjatywach i chciałbyś odkryć, na czym tak naprawdę polega prawdziwe życie w Chrystusie, to historia Jake'a z pewnością napełni cię nadzieją. Ta książka zadaje trudne pytania i proponuje odważne odpowiedzi. Naprawdę może wywrócić twoje życie do góry nogami!

źródło opisu: www.szaron.pl

źródło okładki: www.szaron.pl

ginewra | 2015-10-31
Na półkach: Poradnik, Przeczytane
Przeczytana: 2009 rok

Dla tych, którzy nie chcą chodzić do kościoła, jak i tytuł wskazuje ;). Czy jest alternatywa dla kogoś, kto wierzy w Boga, a w kościele odnaleźć się nie potrafi? Bardzo ciekawa książka. Poszerza spojrzenie na to, czym może być chrześcijaństwo.

barbarrella | 2014-01-10
Przeczytana: 19 stycznia 2014