Konik polny i boża krówka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka niedźwiadka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sara
837297232X

Seria BIBLIOTECZKA NIEDŹWIADKA to kolorowe, bogato ilustrowane, kartonowe bajeczki i wierszyki - najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i bezpieczne - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat. Książki są w całości kartonowe - tak, więc nawet najmniejsze...

Książki są w całości kartonowe - tak, więc nawet najmniejsze rączki mogą "czytać" je samodzielnie.

źródło opisu: Sara, 2011

ziza | 2014-09-28

Brzechwa ma dużo lepsze wiersze niż ten, to jest pewne.
Ale ogromnym minusem jest dla mnie wstrętna oprawa graficzna.
To , że dziecko jest małe, nie znaczy, że wydawca musi takie brzydkie rysunki wciskać, zwłaszcza, że na rynku jest cała masa genialnych ilustratorów

Dominika | 2016-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2016