Rynkowy system finansowy

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320816839
biznes, finanse

W książce zawarto rozległą wiedzę o funkcjonowaniu sektora finansów rynkowych. Poszczególne części dotyczą: instrumentów finansowych (pieniądz, niepieniężne instrumenty finansowe, stopy procentowe i dyskontowe), podmiotów rynkowego systemu finansowego (bankowość centralna, banki depozytowo-kredytowe, instytucje pożyczkowe, niedepozytowe instytucje pośrednictwa finansowego), rynków finansowych (rynki pieniężne, rynki kapitałowe, rynki terminowych instrumentów finansowych)..

Aneta Duda | 2014-12-19
ark0601 | 2014-11-24