Wspaniała i kochana przez wszystkich. (A w pracy też świetnie mi idzie)

Okładka książki Wspaniała i kochana przez wszystkich. (A w pracy też świetnie mi idzie) Martina Haag
Martina Haag Wydawnictwo: Świat Książki literatura piękna
Underbar och älskad av alla (och på jobbet går det också jättebra)
Świat Książki
2011-05-01
2011-05-01
978-83-247-2395-9
Paulina Jankowska
literatura szwedzka

Jak dla mnie to nie ma w tej ksiazce nic smiesznego a wrecz wieje nuda. Glowna bohaterka ma 30 lat a zachowuje sie jak 15 latka. Nie dla mnie takie klimaty gdzie wciaz goni sie za czyms i nie wie co chce od zycia. Nuda nuda nuda.

Porównanie do Dziennika Bridget Jones, to lekko mówiąc, gruba przesada.W żadnym momencie nie śmieszy do łez. Tak infantylnej bohaterki już dawno nie "czytałam". Jedna gwiazdka za sposób na ukaranie byłego kochanka.

ciekawie opowiedziane perypetie trzydziestolatki która postanawia zmienić swe życie...i ubarwić swoje CV o dodatkowe umiejętności których nie posiada , pomysł trafiany bo dostaje prace ale potrzebne jej dpisane predyspozycje ...bo życie nie zawsze jest takie jak chcemy,czy to w pracy czy w miłości życie dziwne pisze nam scenariusze.... jak poradzi sobie Izabela w tych dwóch dziedzinach....i jaką zemstę potrafią uknuć porzucone i zdradzone kobiety ? Może Bridget Jones jej daleko, ale przeczytać nie zaszkodzi>

Moja opinia wystarczy, że napiszę to :)
"UWAGA! W TYM MIESZKANIU TRWA WŁAŚNIE WIECZÓR KAWALERSKI, MĘŻCZYZNA, KTÓRY TUTAJ MIESZKA, LADA DZIEŃ SIĘ ŻENI. PROSIMY, POD ŻADNYM POZOREM NIE WYPUSZCZAĆ GO Z MIESZKANIA, BO WTEDY CAŁA NIESPODZIANKA PÓJDZIE NA MARNE. NAWET GDYBY BŁAGAŁ NA KOLANACH, PROSIMY NIE POMAGAĆ MU SIĘ STĄD WYDOSTAĆ. PROSIMY TEŻ NIC NIE WSPOMINAĆ MU O TEJ WIADOMOŚCI. DZIĘKUJEMY DRUŻBOWIE"

Czy jest ta książka tak śmieszna żeby ją porównywać do Dziennika Bridget Jones nie sądzę, ale to jest tylko moja opinia. Warto przeczytać tą książkę chociażby dla cytatu u góry ...

Moja opinia wystarczy, że napiszę to :)

Łatwo, lekko i przyjemnie - w sam raz na letnie popołudnie. Momentami chce się płakać ze śmiechu :) Polecam każdej kobiecie !

niebanalna :)

niebanalna :)

Książkę bardzo szybko się czyta, w stylu Bridget Jones.
Polecam na popołudnie niedzielne jako rozrywkę przy kawie!

Książkę bardzo szybko się czyta, w stylu Bridget Jones.
Polecam na popołudnie niedzielne jako rozrywkę przy kawie!

Nie doczytałam do końca. Książka słaba. Autorka na siłę próbowała być śmieszna co w rezultacie było żałosne. Książka jest porównywana do "Dziennika Bridget Jones" - niestety w niczym nie przypomina Bridget...

Śmieszna, akurat na leżak latem :)

Śmieszna, akurat na leżak latem :)

Mało ambitne, babskie czytadełko. Tylko dla (średniej) rozrywki.

Mało ambitne, babskie czytadełko. Tylko dla (średniej) rozrywki.

• Posłane w świat
  • Niedoczytane
  • Obyczajowe
  • Szukam
  • Zekranizowane
  • Kobieca, pisana przez kobiety i dla kobiet

Dodaj cytat z książki Wspaniała i kochana przez wszystkich. (A w pracy też świetnie mi idzie)