Grzeszna Namiętność

Tłumaczenie: Beata Włast
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Guilty passion
powieść, miłość,
Lenka8891

Od pierwszego wejrzenia oboje wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. A jednak Benedykt zrobił wszystko, by upokorzyć i zranić Rebekę. Czy naprawdę uwierzył, że była wyrachowaną uwodzicielką bez serca?

Jak potoczą się ich losy, gdy nieoczekiwanie spotkają się po latach?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.antykwariat-bazar.pl/produkt/grzeszna_n...»

romans | 2014-03-21
Przeczytana: 21 marca 2014

Dwójki głównych bohaterów, których tak bardzo nie da się lubić jeszcze nigdy nie spotkałam. Cały czas zachowują się jakby cierpieli na rozdwojenie jaźni. On obrzuca ją ,,idiotkami, dziwkami" a ona jeszcze trwa uwieszona u jego boku. A potem, cud, olśnienie, nawrócił się.

Do końca książki miałam nadzieję na jakieś sensowne rozwiązanie ale bardzo się rozczarowałam.

No litości. On bogaty i przystojny, ona drobna, piękna i beznadziejnie w nim zakochana. Po drodze rozstania, niedopowiedzenia, powroty i wielka miłość, aż do zwymiotowania. I tak, autorka najwyraźniej uznała to za sposób na "kopiuj-wklej" i napisanie kilku powieści opierających się na tej samej zasadzie.
Na szczęście, choć czytadło nędzne, do połknięcia w godzinę.

Tak. Kopiuj-wklej innej recenzji...

Rakszasi | 2017-09-27
Na półkach: Przeczytane, Harlequiny
Przeczytana: 27 września 2017

Główny bohater mnie strasznie drażnił w tej książce nie mój typ niestety. Ze wszystkich książek tego rodzaju w tej bohaterowie ani trochę nie przypadli do moich gustów.

uzależnionaodksiązek | 2011-05-08

jak dla mnie główna bohaterka za bardzo daje sobą manipulować przez co książka zdaje się tanim romansidłem, no i niektóre teksty rodem wyjęte z brazylijskich telenowel, poza tym akcja szybko się toczy przez co nie odczuwa się znużenia, ogólnie książka dość dobra;]

Klauduuu | 2017-11-27
Przeczytana: 12 listopada 2017