Nadążyć za sobą

Wydawnictwo: Hedom
978-83-926657-8-6
Ella

"Kiedy urodził się mój syn Łukasz, nic na to nie wskazywało, otrzymując 10 punktów w skali Apgara dał nam pełnię szczęścia. Jednak nie trwało ono długo, ponieważ w drugim dniu jego życie zatrzymało się. Stanęło serce i cały układ krążenia nie funkcjonował, on odchodził. I tylko dlatego, że miało to miejsce w szpitalu szybko przeprowadzona reanimacja dała mu szansę odzyskania oddechu i powrotu do życia, tyle że ta krótka chwila zmieniła go. Stał się już innym dzieckiem."
Łukasz jako dziecko idzie przez życie, doświadczając radości, smutku i bólu. Mieszane uczucia powodują splot zdarzeń, które głęboko pozostają w pamięci.
Czy ma on szansę na szczęśliwe dzieciństwo?
Czy jest coś, co sprawi, że pomimo swojej inności odnajdzie akceptację w otaczającym go świecie?
Mój syn zadaje pytania jak każde dziecko i zawsze chce usłyszeć prawdziwą i szczerą odpowiedź. Czy warto jest znaleźć w sobie tyle odwagi, aby udzielić odpowiedzi, która w przyszłości może okazać się dla naszego dziecka atutem?
Ella Porawska

źródło opisu: własny