Krwawe rewolucje

Seria: Strrraszna Historia
Wydawnictwo: Egmont Polska
Rowdy Revolutions
auraya89

Historia w horrrendalnym sosie! Po lekturze "Krwawych rewolucji" chwycisz za broń i staniesz przeciwko tyranom, bo tak od wieków każe czynić Straszna Towarzyszka Historia. Szanujący się buntownik powinien wiedzieć: * Który car miał armię bezokich żołnierzy? * Kim był naprawdę wampir Dracula? * Dlaczego brzydale bali się pewnej rewolucji? Będziesz chłonąć jak gąbka krwawe doniesienia o...

* Który car miał armię bezokich żołnierzy?
* Kim był naprawdę wampir Dracula?
* Dlaczego brzydale bali się pewnej rewolucji?

Będziesz chłonąć jak gąbka krwawe doniesienia o szlachtowanej szlachcie, lewych lordach, karconych królach, wściekłych wieśniakach i zrewoltowanych robotnikach. Poznasz Wdowę, co ścina głowy, przeżyjesz koszmar Komuny Paryskiej, dowiesz się, kto dziabnął dziadka Lwa Trockiego - a potem zrobisz sobie piękną, własną rewolucję!

Historia jeszcze nigdy nie była tak okrrropna!

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.bemowo.e-bp.pl/bemowo/okladki/ISBN/8323/m8323721025.jpg

PABLOPAN | 2012-10-15

Absolutnie rewelacyjna seria, która pozwala na poznawanie historii w niezwykle atrakcyjny sposób. Polecam!

żabka | 2015-10-02
Przeczytana: 02 października 2015

Bardzo dobra powieść dla młodzieży. Dużo różnych faktów dotyczących historii rewolucji. Można poznać wiele ciekawostek z przeszłości.

matzar | 2016-09-12
Selene_san | 2016-06-17