Pytania

83-86087-36-6
Bóg
poezja
joan-na

Ponoć to najlepszy poeta wśród księży i najlepszy ksiądz wśród poetów. Co pisać o księdzu Janie Jego poezja sama mówi o nim a on sam... zawsze był niezwykle skromny, niezmiernie prosty, nad wyraz zwyczajny, na przekór uśmiechnięty. W tym tomiku czytelnik znajdzie wiersze: O cokolwiek zapytasz, Dlaczego, Spór, Rachunek Sumienia, Pisanie, Odpowiedzi, O aniołach i zwierzakach, *** (Zamyślił się...

W tym tomiku czytelnik znajdzie wiersze: O cokolwiek zapytasz, Dlaczego, Spór, Rachunek Sumienia, Pisanie, Odpowiedzi, O aniołach i zwierzakach, *** (Zamyślił się szczygieł w słońcu), Jakby Go nie było, Co zostało we mnie, Pytam, Łamigłówka.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/77761

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/77761

czytajka | 2016-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2016

Piękna książka, tomik poezji. Śliczne zawiera wiersze - głębokie, niejednoznaczne i idealne. Choć niektóre są... hm, dziwne? To chyba dobre słowo :D

Aleksandra | 2013-08-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poésie