Świat książek
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. Ogólne dyskusje o książce: nowości wydawnicze, książki wartościowe i godne polecenia, nagrody literackie, spotkania z autorami oraz różnego rodzaju informacje ze świata książki.
888362 czytelników
3423 dyskusji
84530 wypowiedziPokaż ostatnią
Najbardziej znienawidzony bohater książkowy
liczba postów na stronie: 
książek: 4
Dorota
28-12-2018 10:50
Trylogia Karola Bunscha- Demostenes. Nikt mnie tak nie irytował jak on. Mieszał w głowach Ateńczykom, nienawidził Aleksandra i zgrywał bohatera, a jak przyszło co do czego to zwiewał spod Cheronei, że można było zobaczyć rozmiar jego sandałów. Jak tylko pojawiało się an kartach książki jego imię już mi było źle.

Posiadłość Blackwood Posiadłość Blackwood-Mona. Niby biedna dziewczyna, ofiara naukowych zapędów Rowan, ale jej pozorna uległość i wybuchowość w dziwnych momentach irytowała. Gdzie ten Quinn miał oczy?:)

Książę Lestat Książę Lestat- Rose. Trochę podobna sytuacja jak z Moną.Taka biedna, skrzywdzona ( nie można zaprzeczyć) , ale nagle wszystkie wampiry ją otaczają opieką, chronią ją, och, ach, jakie to wspaniałe.

Krew i złoto Krew i złoto- Bianca. W sumie ją lubiłam dopóki nie stała się wampirzycą, ponieważ wtedy stała się płaczliwą masą bezwolną,potem już nie było tak źle, ale ciężko było ją znieść.

Cykl Sapkowskiego- Jaskier. Wkurza mnie strasznie. Miał niewiele momentów, w których mogłam przyznać mu rację, a poza tym taki bezczelny lowelas, który rzuca głupie teksty. Sra wyżej niż d... ma.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Autorzy w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd