Świat książek
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. Ogólne dyskusje o książce: nowości wydawnicze, książki wartościowe i godne polecenia, nagrody literackie, spotkania z autorami oraz różnego rodzaju informacje ze świata książki.
861581 czytelników
3336 dyskusji
82433 wypowiedziPokaż ostatnią
Najgorsza książka
liczba postów na stronie: 
książek: 0
konto_usuniete
19-08-2018 16:42
Kamienie na szaniec Kamienie na szaniec - po prostu NIE. Krótko, zwięźle i na temat.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 198
Tantiema
19-08-2018 18:01
Dom na szczycie drzewa :-)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 42
Dorota
19-08-2018 22:01
A dla mnie najgorszą książką był Ring Książka do tego stopnia mnie zirytowała, że nie przeczytałam jej do końca, a to mi praktycznie nie zdarza. Film mi się podobał, a książka napisana drewnianym językiem z najbardziej irytującym bohaterem z jakim do tej pory udało mi się zetknąć.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 38
Monikajaklik
05-09-2018 18:46
Z powodów całkowicie znikomych, nigdy nie sięgałam po romansidła, oczywiście nie wliczając książek typu "Romeo i Julia". Po prostu, zawsze była masa innych książek. W końcu odezwała się dusza romantyczki, sięgnęłam więc do regału Mamy wypełnionego Daniell Steel, dokładnie po tytuł "Koniec lata" (okres letni więc fajnie, fajnie). Nie polecam. Ocena nie do końca wartościowa, ze względu na to, że po połowie rzuciłam książką z wielkim wyrzutem za zmarnowanie czasu, ale styl i rozwój akcji bardziej przypominał mi kunszt gimnazjalistki, aniżeli cenionej pisarki. Mam powody podejrzewać, że reszta dzieł pisarki jest podobna, więc odradzam z góry. Odrazu zadam pytanie. Jesteście w stanie polecić mi naprawdę dobry romans? Zależy mi najbardziej na głębi psychologicznej relacji i postaci oraz na poetyckim, ciekawym stylu :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd