Aktualności
Tutaj można dyskutować na tematy związane z aktualnościami i wydarzeniami.
905922 czytelników
6244 dyskusji
120655 wypowiedziPokaż ostatnią
Wielka Wymiana Książek „Z półki na półkę” już niedługo! [KONKURS]
15-05-2019
Autor: LubimyCzytać

Warszawskie Targi Książek to wydarzenie skupiające wszystkich, dla których ważna jest literatura. Nie może tam zabraknąć również Lubimyczytać.pl. Ponownie podejmujemy inicjatywę, która przy każdej edycji cieszy się popularnością nie mniejszą, niż spotkania z najpoczytniejszymi pisarzami. Wymiana „Z półki na półkę” już w sobotę, 25 maja! 

liczba postów na stronie: 
książek: 138
_Magnolia_
15-05-2019 21:02
Bo jestem najpiękniejsza, najzabawniejsza, najcudowniejsza i w ogóle och i ach.

Dobra, a teraz na poważnie. Szczerze, nie wiem czemu miałby akurat trafić do mnie zaproszenie. Może dlatego, że od kilku lat mam konto na tym serwisie organizującym tę wymianę i piszę opinie? Tak naprawdę to fajnie by było gdybyśmy wszyscy tu dostali, za sam fakt, że jesteśmy i coś dajemy od siebie dla innych Czytelników :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 249
asia_pe
15-05-2019 21:26
Dlaczego zaproszenie ma trafić do mnie?
Bo trzy miesiące temu pojawił się w moim domu nowy czytelnik, co prawda czytać jeszcze nie potrafi, ale chętnie słucha. A, że słucha codziennie, potrzebuję dużo pozycji, żeby pierwsze spotkania z lekturą nie były monotonne. Dodatkowo, ustaliłam już z mężem, że moje pierwsze wychodne bez dziecka będzie właśnie na WTK, więc mam zamiar kupić sobie parę prezentów z okazji dnia matki :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2654
aktorka246
15-05-2019 22:48
Bo to jeden z najlepszych dni w roku w moim życiu. Uwielbiam targi. Chodzę na nie już od dobrych paru lat. Dzięki nich mam możliwość zakupienia książek po promocyjnych cenach (zwłaszcza z tych stoisk z antykwariatów), i spotkania z autotami. Nie mówiąc już o tej wielkiej wymianie, pomimo że w tym roku, niestety nie mogę brać w niej udział, bo tego dnia będę w Łodzi, smuteczek.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 492
Dae
16-05-2019 07:22
Dlatego, że ładnie proszę i ładne książki przyniosę.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 703
dosia1125
16-05-2019 09:40
Dlaczego zaproszenie na Warszawskie Targi Książki ma trafić właśnie do mnie”?
Dlaczego do mnie- cóż dużo by można było mówić i pisać. Ale świat książek to dla mnie bajeczna kraina gdzie co chwila mogę być w innej krainie, w innym świecie.Gdzie mogę spotkać wielu niesamowitych postaci. Mogę spotkać wielu autorów książek a przede wszystkim powąchać książki (a każda pachnie inaczej)\
Tylko tyle albo aż....
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 81
AagaA
16-05-2019 10:16
Książki czytam od zawsze, ale w tym roku dzięki Wyzwaniu LC czytam jeszcze więcej i kupuję jeszcze więcej. Nie ma miesiąca bez kilku zakupionych nowości. Chętnie wymieniłabym je na coś innego. Stałam się bardziej aktywna na Lubimy Czytać i tutaj dowiedziałam się o targach, na które chętnie wybrałabym się po raz pierwszy. Chciałabym spotkać się z autorami, innymi molami książkowymi. Chociaż szczerze mówiąc trochę się boję.... że znów nakupuję zbyt dużo książek na stos "do przeczytania". Pozdrawiam!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1
kachwi
16-05-2019 10:19
Na WTK czekam cały rok, to jest dla mnie ogromna przyjemność i cały swój kalendarz dostosowuję właśnie od tego weekendu:) Jak co roku, mam już przygotowaną walizkę:), plan poszczególnych dni (czasem chciałabym się sklonować, bo często atrakcyjne dla mnie wydarzenia/spotkania mają miejsce w tym samym czasie), wygodne buty do biegania w tłumie - i nie mogę się już doczekać!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 222
Karolina
16-05-2019 10:55
Na te dni czekam przez cały rok! Sprawdzam kiedy będą,zapisuje w kalendarzu,komórce i ... własnej głowie.5 książek na wymianę już czeka! Wygodne buty-czekają,plecak i torba-przygotowane,towarzyszka wyprawy-tak,tak Asia,to o tobie- już czeka,dzieci - opieka zapewniona,pieniądze - odłożone,tylko biletu brak😥
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 282
Porzeczka87
16-05-2019 11:06
Na Targi wybieram się od kilku lat i zawsze coś w ostatniej chwili wypada, co uniemożliwia mi pojawienie się.
Dzięki wejściówce wreszcie mogłabym zobaczyć na żywo jak one wyglądają, wymienić się z resztą książkomaniaków swoją kolekcją a przy okazji upolować jakieś nowe perełki 😊
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 393
Ewwwa
16-05-2019 11:35
Do mnie zaproszenie nie powinno trafić :D Ja i tak wchodzę codziennie
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd