Aktualności
Tutaj można dyskutować na tematy związane z aktualnościami i wydarzeniami.
879097 czytelników
5840 dyskusji
110463 wypowiedziPokaż ostatnią
Kreatywny kalendarz książkowy
10-01-2019
Autor: LubimyCzytać

Kultura organizacyjna w miejscach pracy bywa różna. Jeżeli ma coś wspólnego z książkami, to z doświadczenia wiemy, że w takich firmach praca wre… kulturalnie. Okazuje się, że pracownicy pewnej drukarni z Opola potrafią świetnie bawić się książkami. To, jak je układają i fotografują – choć mamy nadzieję, że również czytają – wychodzi im znakomicie. Zobaczcie, jaki kalendarz stworzyli.

liczba postów na stronie: 
książek: 2059
LubimyCzytać
10-01-2019 10:17
Zapraszamy do dyskusji.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 6072
Marek
10-01-2019 20:30
Proponuję pracownikom tej drukarni (i innym chętnym też) kolejne zabawy - książka jako cegła (było, ale w literaturze), książki jako drzewo, książki jako chodnik (trochę jak te drewniane na południu Stanów), meble z książek, pomniki z książek (choć od dobrych paru lat to się źle kojarzy - no, fanatykom religijnym wprost przeciwnie), łuki triumfalne z książek, polski odpowiednik Disneylandu z książek, zgadnij, jaki to przedmiot ułożony z książek (samochody, zwierzęta, rośliny, chmury etc.), wodospady z książek, a na ich tle modele, modelki, generalnie celebryci - koniecznie, książki wiszące, książki gadające, książki śpiewające, książki wirujące, latające, książki ozdobione różnymi przedmiotami, im dziwniejszymi, tym lepiej, zapraszamy chętnych do zjadania książek (sam widziałem w Anglii; otoczenie było zachwycone, ja - jakoś nie), śpiewanie z książką, skakanie z książką, cyrkowe wyczyny z książkami, wystawa przedmiotów w hołdzie jednemu dziwakowi, który zwał się Magritte (na zasadzie odwrotności pomysłu z fajką)...
Przypomina mi się Lem: Ijon Tichy trafia na planetę Indiotów, ale ich już nie ma, to znaczy w zasadzie są, tyle że przerobieni przez superkomputer na kolorowe krążki, które tenże układał w miłe dla oka wzory.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 503
Mirosław
10-01-2019 21:37
Niech ktoś zatrzyma tą karuzelę śmiechu. Mój borze jakie to kreatywne. Ten kalendarz będzie bestselerem sezonu !!!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 505
Caron
10-01-2019 23:36
To jeszcze inspiracja czy już kalka?

https://www.instagram.com/p/Bh62w6gn3pb/
https://www.instagram.com/p/BnodiAShL6h/
https://www.instagram.com/p/BhZYgzEn76g/
https://www.instagram.com/p/Bmi8NzGBhmD/
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1346
Monika
12-01-2019 10:36
Ciekawe, czy autor artykułu specjalnie tak dobrał zdjęcia, by nawet bez tropienia instagramowych inspiracji było widać, jak bardzo "kreatywni" byli twórcy? Porównajcie ptaki na zdjęciu z domkiem i tym z nędzną imitacją samolotu (na zdjęciu podlinkowanym przez Caron łopatki śmigła współpracują ze sobą, skrzydła wyglądają jak skrzydła, a pilot trzyma stery, czego autorzy kalendarza chyba nawet nie zrozumieli) - nawet nie chciało im się znaleźć dwóch różnych zdjęć czarnych sylwetek stadka ptaków gdzieś w oddali, nawet nie mieli kolejnego z tej samej sesji, odległego od pierwszego o ułamek sekundy, żeby ptaki zmieniły chociaż ułożenie skrzydeł!

Dlaczego nie widzę napisu "Artykuł sponsorowany"?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd