Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
905902 czytelników
2087 dyskusji
128053 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] (Nie)przypadkowe spotkania - wygraj książkę "Moja dzika Syberia".

(Nie)przypadkowe spotkania - wygraj książkę "Moja dzika Syberia".

,,Moja dzika Syberia” to reportaż, którego uwaga skupia się przede wszystkim na poznanych w pociągu ludziach. Nie da się ukryć, że podczas podróży Koleją Transsyberyjską da się poznać wiele niezwykłych historii, wziętych prosto z życia. Dość powiedzieć, że główny szlak kolei, czyli właśnie transsyberyjski, liczy sobie aż 9259 km i prowadzi z Moskwy do Władywostoku.

Karolina Kozioł w swoim reportażu udowadnia, że zwiedzanie świata, to nie tylko oglądanie miejsc. To też poznawanie interesujących ludzi. Żeby tego dokonać, nie trzeba wcale jechać daleko. Czasem wystarczy po prostu wyjść z domu i skręcić za róg. Czy na Waszej drodze spotkaliście jakieś wyjątkowo interesujące postaci? Kogoś, kto Was czegoś nauczył, zaintrygował, przestraszył lub chociaż rozśmieszył? Opowiedzcie nam o nich!

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Moja dzika Syberia - Jacek Skowroński

Moja dzika Syberia

Autor: Karolina Kozioł

Podróż pociągiem – czy jest w niej coś nadzwyczajnego? W dobie coraz prężniej rozwijających się linii lotniczych, mogłoby się wydawać, że pociąg to przeżytek. Nic bardziej mylnego! Okazuje się bowiem, że podróż pociągiem, i to nie byle jakim, może stanowić doskonałą inspirację dla pasażerów, którzy przemieszczają się nim w różne zakamarki świata. Karolina Kozioł jest autorką książki ,,Moja dzika Syberia”; to reportaż, którego uwaga skupia się przede wszystkim na poznanych w pociągu ludziach. Nie da się ukryć, że podczas podróży Koleją Transsyberyjską da się poznać wiele niezwykłych historii, wziętych prosto z życia. Dość powiedzieć, że główny szlak kolei, czyli właśnie transsyberyjski, liczy sobie aż 9259 km i prowadzi z Moskwy do Władywostoku. Karolina Kozioł już jako nastolatka umiłowała sobie podróże. Określa to nawet jako pewien rodzaj nałogu. ,,Jestem uzależniona. Próbowałam wiele razy, ale nie potrafię przestać. Nawet zapach porannej kawy, dobre, wytrawne wino, wydaje się niczym w porównaniu do tego, od czego uzależniłam się już parę lat temu. Zaczęło się tak niewinnie; spróbowałam raz, sama nie wiedząc, czego mam się spodziewać. Byłam młoda, nie miałam nawet 18 lat… W głębi duszy już wtedy czułam, że trudno będzie mi wyjść z tego nałogu”. Podróż Koleją Transsyberyjską wraz z przyjaciółką Lizą dostarczyła jej wielu niesamowitych przeżyć i niezapomnianych emocji. "Moja dzika Syberia" to reportaż pełen autentycznych historii, głębokich refleksji, ale także uwag technicznych, które pozwalają wgłębić się w tajniki podróżowania akurat tym środkiem transportu. Warto sięgnąć po wiedzę i po autentyczne wzruszenia zawarte na kartach tej książki.

Regulamin
  • Konkurs trwa 8 maja - 14 maja włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Psychoskok. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 2255
LubimyCzytać
15-05-2019 12:39
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Agnieszka Żelazna
Zireael
anin
rude-magic
Piotr

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 55
Agnieszka
15-05-2019 14:45
Bardzo dziękuję i ogromnie się cieszę,bo mam bliską rodzinę na Syberii,zamierzam tam pojechać i fajnie będzie poczytać o tym dzikim rejonie Rosji.Gratuluję pozostałym laureatom
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 312
Anna
15-05-2019 16:49
Gratuluję zwycięzcom.
Cieszę się,że mogłam uczestniczyć w konkursie, a Tobie Mój Aniele dedykuje mój wpis. Kocham Cię.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1809
Renax
16-05-2019 07:26
Gratuluję.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd