Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
889214 czytelników
2038 dyskusji
125629 wypowiedziPokaż ostatnią
[Trwa do 28 lutego] Konkurs plebiscytowy „Książka w moich rękach" - wygraj pakiety książek niespodzianek!

Konkurs plebiscytowy „Książka w moich rękach" - wygraj pakiety książek niespodzianek!

Pewnie zauważyliście dłonie, które pojawiają się na zdjęciach towarzyszących informacjom o plebiscycie: ubrane w delikatne koronkowe rękawiczki, pokryte tajemniczymi tatuażami, a nawet wyróżniające się kosmicznym niebieskim kolorem skóry. A z czym wam kojarzy się hasło „książka w moich rękach”? 

Weźcie udział w konkursie i zobrazujcie hasło „książka w moich rękach” w kontekście Plebiscytu Książka Roku 2018.Nie musicie pokazywać nam, na którą książkę głosujecie –  bawcie się tytułami, kategoriami i skojarzeniami. Nie narzucamy żadnych reguł i ograniczeń –  stawiamy na waszą inwencję i wyobraźnię! Swoje zdjęcia zamieszczajcie w komentarzach pod artykułem. Jeśli będziecie dzielić się zdjęciami konkursowymi w social mediach, pamiętajcie o hasztagu #KsiazkaWMoichRekach.

Nagrody    
Spośród wszystkich zgłoszeń, 6 najciekawszych fotografii wyróżnimy pakietami książek niespodzianek dopasowanych do gustu literackiego laureatów konkursu.
3 pakiety x 10 książek
3 pakiety x 5 książek

Regulamin
  • Konkurs trwa od 6 lutego do 28 lutego włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.  Wyniki zostaną opublikowane w pierwszym tygodniu marca 2019.
  • Zgłaszając zdjęcie do Konkursu, uczestnik Konkursu oświadcza i potwierdza, że przedmiotowa ilustracja jest jego własnością i została wykonana przez niego samego lub osoby trzecie oraz, że przysługują mu prawa autorskie do tych ilustracji, w tym prawo do wysyłania ich na Konkurs.
  • Prace powinny zostać umieszczone bezpośrednio w wątku konkursowym. Powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga zdjęcia wgrywanego bezpośrednio do serwisu - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300px. Format pliku graficznego: .jpg. Możecie również umieścić zdjęcie na zewnętrznym serwerze i wkleić link do niego w komentarzu, używając w komentarzu kodu [img]tutaj wstaw link do grafiki[/img]
  • Powyższa specyfikacja nie dotyczy zdjęć umieszczanych na zewnętrznych serwerach. Ich wymiary mogą się różnić.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl.
  • Decyzja jest nieodwołalna. Z laureatami skontaktujemy się poprzez serwis lubimyczytać.pl. Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody
 
liczba postów na stronie: 
książek: 85
raven
20-02-2019 10:54
#KsiazkaWMoichRekach

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 79
KailaaMoor
20-02-2019 11:23
#KsiazkaWMoichRekach

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 208
Renata
20-02-2019 14:02
Książka w moich rękach

Bo kiedy raz weźmiesz ją w dłonie,
Kiedy twe palce poczują z nią spójność;
Kiedy jej zapach zawładnie twym ciałem,
Ta chwila, ten moment, ta magia, jej siła.

I będziesz chciał więcej...
I głębiej...
I ...

Z miłości na zawsze zostaniesz jej wierny.

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 292
ksiazkowaKsiezniczka
20-02-2019 19:00

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 740
Kohana
20-02-2019 19:34
Kiedy książka wejdzie pod skórę

Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd