Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
889518 czytelników
2039 dyskusji
125704 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Wskazówki wytrawnych użytkowników - wygraj książkę „O pisaniu na chłodno".

Wskazówki wytrawnych użytkowników - wygraj książkę „O pisaniu na chłodno".

W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów, a ostatecznie udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę. Wszystko to robi na chłodno, ale także z przymrużeniem oka - dzięki czemu pozycja ta tonie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu własnej powieści, ale także porywająca, zabawna i momentami poruszająca lektura.

Remigiusz Mróz w poradniku odkrywa kulisy własnego warsztatu. Jako zapaleni w bojach użytkownicy serwisu, którzy wzięli udział w niezliczonej liczbie konkursów i napisali setki opinii na lubimyczytać.pl podzielcie się jedną wskazówką, którą zwykle kierujecie się formułując swoje wypowiedzi.

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

O pisaniu na chłodno - Jacek Skowroński

O pisaniu na chłodno

Autor: Remigiusz Mróz

W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów. Odkrywa kulisy własnego warsztatu, a ostatecznie udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę. Wszystko to robi na chłodno, ale także z przymrużeniem oka - dzięki czemu pozycja ta tonie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu własnej powieści, ale także porywająca, zabawna i momentami poruszająca lektura.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 4 lutego do 11 lutego włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - wydawnictwu Czwarta Strona. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 378
ReaderX
11-02-2019 21:34
Nie ilość a jakość. Tyle w temacie.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 49
Tristenka
11-02-2019 22:02
Myślę, że bardzo ważnym jest wiedzieć, co się chce przekazać. Warsztat oraz to, w jaki sposób ubrać w słowa myśl nie jest wiele warte, gdy najzwyczajniej w świecie nie ma się co przekazać drugiej osobie. Także dla mnie najważniejszy jest pomysł, sama idea. Cała reszta przychodzi sama wraz z zapisywaniem kolejnych stron tekstu. Czas na korekty, przemyślenia co do wyglądu końcowego naszego dzieła znajdzie się zawsze. Ale cóż korygować i poprawiać, gdy nie ma się nic do powiedzenia?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 4
Hauer
11-02-2019 23:02
Zawsze kieruję się bardzo prostą rzeczą. Staram się czytać to co napisałem z poziomu osoby która będzie to czytać. To że ja wiem jakie mam zamierzenia, nie znaczy że bezpośrednio wynika to z kontekstu. Często lubię też wpleść jakieś makaronizmy, nazwiska i filozofie czy inne tezy osób znanych, choć niekoniecznie znane. Co najważniejsze, nie tylko dla mnie. To taki apel. Nigdy nie nastawiaj się na wygraną. Jeśli chcesz pozbyć się rozczarowania, wyzbyj się nadziei. Kilkakrotnie odrzucenie pracy deprawuje,dlatego nie warto się przejmować ani nastawiać do wyniku.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2107
LubimyCzytać
11-02-2019 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2107
LubimyCzytać
12-02-2019 13:40
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Nemezis
Przeznaczenie
Niki151
Jacob Scott
Roxanne

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 325
Jacob
12-02-2019 16:52
Dziękuję :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd