Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
879706 czytelników
2008 dyskusji
124281 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Chociaż śniegu w całej Polsce jak na lekarstwo, lampki w witrynach księgarń i mikołajkowy konkurs na lubimyczytać.pl jednoznacznie wskazują, że święta za pasem. Zanim na dobre rzucicie się w wir przygotowań i zaczniecie przyozdabiać regały ceramicznymi Mikołajami, dajcie sobie szansę na wygranie jednego z 30 książkowych pakietów lub nagrody specjalnej - weekendowego pobytu w Hotelu Prezydent****.

 

Napiszcie zaproszenie do wybranego przez siebie pisarza lub pisarki, których chcielibyście gościć podczas wigilijnej kolacji. W treści uzasadnijcie, dlaczego Wasz wybór padł akurat na nich. Uprzedzając Wasze pytania – swoje zaproszenie możecie adresować nawet do osób, które pozostawiły na ziemi swój dorobek literacki całe wieki temu. Ciekawi nas, czyja obecność w ten wyjątkowy dzień byłaby dla Was szczególnie ważna.

 

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków. Na początku zgłoszenia w nawiasie kwadratowym wpiszcie numery trzech pakietów książek, które Was interesują w porządku od najbardziej pożądanego zestawu (numery pakietów znajdują się po nazwie wydawnictwa również w nawiasie kwadratowym). Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji (dostępny tutaj).

 

Nagrody:

 

3 pakiety Wydawnictwa Niezwykłe [1]

 

3 pakiety Wydawnictwa Publicat [2]

 

3 pakiety Wydawnictwa Marginesy [3]

 

3 pakiety Wydawnictwa Kobiece [4]


3 pakiety Wydawnictwa Albatros [5]3 pakiety Wydawnictwa Burda [6]

 

3 pakiety Wydawnictwa W.A.B [7]

 

1 pakiet Wydawnictwa W.A.B [8]

 

3 pakiety Wydawnictwa HarperCollins [9]

 

1 pakiet Wydawnictwa Zielona Sowa [10]

 

1 pakiet Wydawnictwa Rebis [11]

 

1 pakiet Wydawnictwa Edipresse [12]


1 pakiet Wydawnictwa Prószyński [13]


1 pakiet Wydawnictwa Muza [14]

 
Zasady konkursu:
  • Konkurs trwa od 6 grudnia do 24 grudnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.

  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami. Wypowiedzi przekraczające ustalony limit nie będą brane pod uwagę.    

  • Nagrodami w konkursie jest 30 pakietów książek i nagroda specjalna - weekend w Hotelu Prezydent****.    

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki.  Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerom konkursu w zależności od przyznanego wyróżnienia – Hotelowi Prezydent, Wydawnictwu Niezwykłe, Wydawnictwu Publicat, Wydawnictwu Marginesy Wydawnictwu Kobiecemu, Wydawnictwu Albatros, Wydawnictwu Burda, Wydawnictwu HarperCollins, Wydawnictwu W.A.B, Wydawnictwu Zielona Sowa, Wydawnictwu Rebis, Wydawnictwu Edipresse, Wydawnictwu Prószyński, Wydawnictwu Muza.
  • Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Cały regulamin konkursu jest dostępny tutaj.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 0
Daisy
24-12-2018 21:00
Szanowna Pani Dagmara Andryka.
Z wielką nieśmiałością,ale i z wielką nadzieją na to, że Pani się zgodzi, zapraszam Panią na Wigilię w moim domu. Postaram się, by było super! Pisze Pani tak wspaniałe kryminały, że z pewnością znajdziemy wspólny temat. Mam tysiąc pytań dotyczących Mille, Marty Witeckiej. Chętnie powspominam razem z Panią lata dziecięce, może znów jakaś wyliczanka zostanie " bohaterem " pasjonującej powieści. Ja jestem książkoholikiem, mało jest książek do których wracam. " Trąf,trąf,misia,bela" czytałam już trzykrotnie,a to oznacza ,że to fascynująca lektura dla uważnego czytelnika,dlatego mój wybór padł na Panią. Ktoś,kto tak pisze,zasługuje na uwagę. Mam nadzieję,że przyjmnie Pani moje zaproszenie i spędzimy wspólnie ten magiczny,grudniowy wieczór. Przecież marzenia się spełniają. Czasami trzeba im trochę pomóc,Marta Witecka cos o tym wie.
Z powazaniem wierna czytelniczka, Daisy.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Daisy
24-12-2018 21:04
Pakiet wydawnictwa Albatros 5
Pakiet wydawnictwa WAB 7
Pakiet wydawnictwa Edipresse 12
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Don
24-12-2018 21:09
Zaproszenie.

Szanowna pani Olga Tokarczuk.
Zapraszam Panią na” wigilijną kolację”. Ponieważ jest pani moją ulubioną pisarką a Wigilia jest takim pięknym zwyczajem gdzie pod obrus wkładamy sianko dla nowo narodzonego .Pod obrusem zamiast sianka będzie scenariusz książki który sam popełniłem, jeżeli ten scenariusz się Pani spodoba to może będzie możliwość napisania Przy Pani współudziale książki. Zrobienie z tego scenariusza/ ‘dzieciątka, oczywiście czy Pani podejmie się tego będzie zależało od Pani .dlatego serdecznie zapraszam do przyjęcia zaproszenia , i zrobienia z tego scenariusza dużego dorosłego dzieła pisarskiego .
Ja nie mam talentu pisarskiego Dlatego zwracam się do Pani. Nie byłem nigdy dobry w pisaniu czy pisanie zaproszeń ale bardzo mi zależy na spotkaniu Panią. zaproszenie Bo Pragnę panią zaprosić do
Hotelu prezydent jeżeli wygram pierwszą nagrodę w konkursie.
Chodzi mi o to by Pani przyjechała do tego Hotelu Prezydent, który jest tuż tuż, blisko Gdzie jest właśnie wspomniany „koniec świata” a o tym wie niewielu
„Koniec świata „to jest to miejsce gdzie z perspektywy odległości lepiej widać wszystko.
Ten scenariusz to jest o tym o czym marzył A Einstein .A czy to będzie rewolucyjna książka to będzie zależało od pani Pani Olgo dlatego serdecznie zapraszam do podjęcia zaproszenia i spróbowania wspólnymi siłami zrobienie ze scenariusza dużego dorosłego dzieła pisarskiego
Ja nie mam talentu pisarskiego dlatego zwracam sie do Pani mojej ulubionej pisarki .
Nie byłem nigdy dobry w pisaniu zaproszen ale bardzo mi zależy na spotkaniu z Panią i do wspaniałej rozmowy podczas kolacji.
Liczę na to że Jury konkursu, który będzie oceniało zaproszenia zaciekawi się jaka ,książka może powstać przy współpracy Pani talentu pisarskiego i wiedzy która będzie objawiona w teorii o której marzył twórca Ogólnej Teorii Względności.
Z poważaniem Krzysztof A Karolczyk
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Agassa
24-12-2018 22:04
ZAPROSZENIE
Szanowny Panie,
Antoine de Saint-Exupéry
Pragnę zaprosić Pana w tę jedną, wyjątkową Wigilijną Noc w roku,
Jako dziecko pokochałam „Małego księcia”, razem z nim wyruszyłam w niezwykłą podróż po wielu światach, by wciąż do niej powracać i znów wyruszać w magiczną podróż po krainie ludzi, aby odkrywać najgłębsze zakamarki swojej duszy. Drogi Panie, stworzyłeś najpiękniejszą bajkę (choć to wcale nie była bajka) jaką czytałam, podzieliłeś się swoją mądrością, magią miłości i wiary.
I dlatego pragnę podzielić się z Tobą magią Świątecznego dnia, pachnącej choinki, świątecznego stołu, opłatka i tą najbardziej niezwykłą, magią rodzinnego ciepła, modlitwy, wiary. Razem napiszemy Opowieść Wigilijną, taką, której nie pisze się słowami…
Serdecznie zapraszam
Agnieszka
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 97
Iwa_90
24-12-2018 22:44
[5] [4] [6]
ZAPROSZENIE
Szanowna Agatho Christie, chciałam Panią serdecznie zaprosić na uroczystą kolację Wigilijną. Jest Pani niezaprzeczalną królową kryminałów i wielką pisarką. Ja oraz moja mama, a w przyszłości mam nadzieję, że również moja córka bardzo podziwiamy Pani talent pisarski. Pani powieści się nie czyta, je się po prostu chłonie. Podziwiamy Panią za to, że zawsze jest Pani uczciwa z czytelnikiem i w swoich powieściach umieszcza wszystkie wskazówki prowadzące do rozwiązania sprawy dzięki czemu możemy wczuć się w rolę detektywa i razem z Herkulesem Piorot i panną Marple poszukiwać sprawcy morderstwa. To czyni czytanie jeszcze ciekawszym. Zapewniam, że nie będą czekać na Panią żadne atrakcje mogące służyć, za scenariusz następnej powieści. Zapewniam, że wieczór upłynie w miłej atmosferze, bez morderst i trupów ale wśród kolęd i dobrego jedzenia.
Oczekujemy Pani obecności 24 grudnia o 17.30.
Zaoraszamy serdecznie
Pani wierna czytelnika Iwa_90
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1344
triste
24-12-2018 22:56
[12, 1, 6]

Szanowna Pani Rowling,

Z przyjemnością ogłaszam, że została Pani przyjęta na naszą iście magiczną kolację Wigilijną w Hogwarcie. W załączeniu przesyłam bilet na pociąg odjeżdżający z peronu 9 i ¾.

Do zobaczenia!

A.Dumbledore

Pani Rowling,

A teraz całkiem na poważnie. Zapewne tak jak i ja (i większość osób) marzyła Pani o liście z Hogwartu. Oto i on – ukradkiem przemycony, by zachęcić Panią do przyjazdu do Poznania na naszą kolację Wigilijną. W podziękowaniu za to, że sprawiła Pani, że dzieciństwo moje i moich rówieśników stało się magiczne a my mogliśmy dorastać razem z Harrym i jego paczką - bylibyśmy zaszczyceni, gdyby zechciała Pani właśnie z nami spędzić te Święta. Mamy nadzieję, że będą dla Pani równie magiczne jak nasze dzieciństwo. Mało tego, teściowa już robi dla Pani świąteczny sweterek na drutach (niestety jeszcze nie wynalazła sposobu, by zrobić pelerynę niewidkę ale gwarantuję, że będzie równie słodki jak ten z Bridget Jones). Oprócz swetra oferujemy Pani 12 tradycyjnych potraw wigilijnych – w tym przepyszne pierogi i karpia. Może to Pani uda się wymyślić magiczne zaklęcie, które pozwoli raz na zawsze pozbyć się ości z ryby? Mamy nadzieję, że wystarczająco Panią przekonaliśmy i odpowiedź z Pani strony będzie pozytywna.

Zapraszamy serdecznie!

Triste z rodziną

P.S. Gdyby zdecydowała się Pani uczestniczyć w naszej Wigilii na ostatnią chwilę to proszę się nie martwić. Zawsze mamy uszykowane dodatkowe miejsce dla niespodziewanego gościa.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 550
diff86
24-12-2018 23:37
[2] [5] [13]
Zaproszenie dla Karoliny Wilczyńskiej :)
Bardzo proszę przynieść cudowną cząstkę Jagodna ze sobą :) Pani Karolino, przy nikim nie będę czuła się równie swojsko i rodzinne :) W Jagodnie życie zwalnia swój bieg i choć nie brakuje życiowych problemów, można liczyć na życzliwych ludzi, którzy nie odwrócą się od kogoś potrzebującego pomocy. To mnie urzekło! Wcale nie jest bajkowo, nie ma dróg na skróty, łatwych rozwiązań, które pojawiają się znikąd po zastukaniu czerwonymi pantofelkami. Ale co kilka głów, zgromadzonych w białym domku przy babeczkach pani Zofii i konfiturach z fiołków babci Róży, to nie jedna i zawsze coś uradzą, popchną do działania, pocieszą dobrym słowem...aż się ciepło robi na sercu :) Seria o Jagodnie jest jak encyklopedia ludzkich, życiowych problemów, tak częstych, że niezauważonych przez wielu, a Pani je widzi i potrafi tak trafnie opisać!
Niech więc tego ciepła i mądrości nie zabraknie przy wigilijnym stole!
Nakrycie (z fioletowym akcentem) już czeka na Panią :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 290
Ika
24-12-2018 23:44
[5, 3, 1]

Drogi Hansie Christianie Andersenie,
Będąc małą dziewczynką, dostałam zbiór Twoich baśni. Otrzymałam je od mojej kochanej babci. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak wielki to był podarunek i jak duży wpływ będą miały one na mnie. Czytając je, wkroczyłam do tajemniczego i fascynującego świata wyobraźni. W ten sposób pokochałam książki. Twoje piękne opowieści wpłynęły też na moją wrażliwość i wyobraźnię. Dziś jestem już osobą dorosłą, jednak w szczególnych chwilach wciąż otwieram drzwi, na których napisane jest „zbiór baśni”. Prowadzą one do świata, który przypomina, co jest w życiu ważne – nadzieja, miłość i wiara. Twoja twórczość ma niezwykłą moc, ponieważ potrafi dotrzeć do serca i je „poruszyć”. Dziękuję Ci za to, że dałeś światu coś pięknego, a mi w dodatku cudowne wspomnienia.
Dlatego w ten Wigilijny wieczór pragnę zaprosić Cię do mojego domu. Tym razem, gdy wspólne z rodziną zasiądziemy do kolacji, odwiedzimy świat z Twojej wyobraźni, by dać się porwać magii baśni, nadziei, miłości i Świąt Bożego Narodzenia.
Ika
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 5
Dionaea
24-12-2018 23:53
[3,2,11]

Szanowny Panie Michaelu Crichtonie,

Zapewne jest Pan w ten szczególny dzień bardzo zajęty, mimo to byłoby dla mnie ogromnym zaszczytem, gdyby zechciał Pan, choć na chwilę, zawitać do nas na kolację wigilijną.

Tym drobnym gestem chciałabym Panu okazać swoją wdzięczność za Pańską twórczość, która wpłynęła na życie tak wielu osób w tym i moje. Szczególnie chciałabym Panu podziękować za książkę Jurassic Park oraz za Pana nieoceniony wkład w powstanie scenariusza do filmu. To było naprawdę przełomowe dzieło — nic dziwnego, że aż cztery różne studia walczyły o prawa do ekranizacji! Zapewne nie raz słyszał Pan, że film uznany został za jeden z największych klasyków kina, oraz że był jednym z najlepiej zarabiających. A to wszystko dzięki Pana niezwykłej wyobraźni.

Ale nie o zyskach chciałabym porozmawiać. Gdyby nie Pańska twórczość na świecie nie wybuchłaby z tak wielką siłą dinomania. To fascynujące, że to właśnie dzięki Panu tak wielu młodych ludzi zdecydowało się na studia paleontologiczne i że "kopanie kości" ponownie stało się ważne oraz lepiej finansowane. To Pana książka sprawiła, że pojawiło się tyle wspaniałych odkryć.

Jestem jedną z tych młodych osób, których urzekły raptory i triceratopsy i która marzyła, by wraz z Allanem Grantem pojechać na prawdziwe wykopaliska. Tak bardzo, że zdecydowałam się swoje życie związać z geologią.

Skromna kolacja nie odda mojej wdzięczności dla Pana. Niemniej, choć tak drobnym gestem chciałabym Panu podziękować.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1667
Renax
25-12-2018 08:08
Tak sobie pomyślałam, jak przeczytałam zaproszenie Andersena, że może by zaprosić obu Grimmów, żeby sprostowali to nadpisanie ich baśni i podali te właściwe?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd