Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
871521 czytelników
1985 dyskusji
123002 wypowiedziPokaż ostatnią
[Trwa do 24 grudnia] Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Chociaż śniegu w całej Polsce jak na lekarstwo, lampki w witrynach księgarń i mikołajkowy konkurs na lubimyczytać.pl jednoznacznie wskazują, że święta za pasem. Zanim na dobre rzucicie się w wir przygotowań i zaczniecie przyozdabiać regały ceramicznymi Mikołajami, dajcie sobie szansę na wygranie jednego z 30 książkowych pakietów lub nagrody specjalnej - weekendowego pobytu w Hotelu Prezydent****.

 

Napiszcie zaproszenie do wybranego przez siebie pisarza lub pisarki, których chcielibyście gościć podczas wigilijnej kolacji. W treści uzasadnijcie, dlaczego Wasz wybór padł akurat na nich. Uprzedzając Wasze pytania – swoje zaproszenie możecie adresować nawet do osób, które pozostawiły na ziemi swój dorobek literacki całe wieki temu. Ciekawi nas, czyja obecność w ten wyjątkowy dzień byłaby dla Was szczególnie ważna.

 

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków. Na początku zgłoszenia w nawiasie kwadratowym wpiszcie numery trzech pakietów książek, które Was interesują w porządku od najbardziej pożądanego zestawu (numery pakietów znajdują się po nazwie wydawnictwa również w nawiasie kwadratowym). Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji (dostępny tutaj).

 

Nagrody:

 

3 pakiety Wydawnictwa Niezwykłe [1]

 

3 pakiety Wydawnictwa Publicat [2]

 

3 pakiety Wydawnictwa Marginesy [3]

 

3 pakiety Wydawnictwa Kobiece [4]


3 pakiety Wydawnictwa Albatros [5]3 pakiety Wydawnictwa Burda [6]

 

3 pakiety Wydawnictwa W.A.B [7]

 

1 pakiet Wydawnictwa W.A.B [8]

 

3 pakiety Wydawnictwa HarperCollins [9]

 

1 pakiet Wydawnictwa Zielona Sowa [10]

 

1 pakiet Wydawnictwa Rebis [11]

 

1 pakiet Wydawnictwa Edipresse [12]


1 pakiet Wydawnictwa Prószyński [13]


1 pakiet Wydawnictwa Muza [14]

 
Zasady konkursu:
  • Konkurs trwa od 6 grudnia do 24 grudnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.

  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami. Wypowiedzi przekraczające ustalony limit nie będą brane pod uwagę.    

  • Nagrodami w konkursie jest 30 pakietów książek i nagroda specjalna - weekend w Hotelu Prezydent****.    

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki.  Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerom konkursu w zależności od przyznanego wyróżnienia – Hotelowi Prezydent, Wydawnictwu Niezwykłe, Wydawnictwu Publicat, Wydawnictwu Marginesy Wydawnictwu Kobiecemu, Wydawnictwu Albatros, Wydawnictwu Burda, Wydawnictwu HarperCollins, Wydawnictwu W.A.B, Wydawnictwu Zielona Sowa, Wydawnictwu Rebis, Wydawnictwu Edipresse, Wydawnictwu Prószyński, Wydawnictwu Muza.
  • Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Cały regulamin konkursu jest dostępny tutaj.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 101
wiola1965
15-12-2018 16:39
(2)(9)(10)
Jak spędza się Wigilię samotnie to każde towarzystwo jest mile widziane. Jednak skoro mam wybór to chciałabym spędzić ten wieczór z Panią Katarzyną Michalak. Uwielbiam jej poczucie humoru. Książki napisane przez Panią Kasię nie jeden raz poprawiły mi nastrój i pozwoliły na chwilę zapomnienia, oderwania się od rzeczywistości i od codziennych problemów. Fajnie byłoby spędzić ten czas w tak miłym towarzystwie:)Szkoda, że to się nigdy nie spełni.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 54
Arecki
15-12-2018 17:12
[2]
[4]
[5]

Szanowna Pani Rowling

Będzie mi niezmiernie miło jeśli zachce Pani przyjąć moje zaproszenie na kolację Wigilijną. Zapewne po przeczytaniu pierwszego zdania pojawi się w Pani głowie myśl "Kim on jest i skąd ten pomysł?". Już wyjaśniam.
Święta to czas, który należy spędzać z bliskimi. W moim rozumieniu bliscy to nie tylko rodzina i znajomi. To także ludzie, którzy odegrali w naszym życiu jakąś znaczącą rolę. Nawet nieświadomie - jak w tym przypadku.
Jestem osobą, która czerpie ogromną radość z czytania książek. Zamiłowanie do wielogodzinnego wertowania stron, na których swoje myśli zapisują - niekiedy - najwybitniejsze umysły w dziejach świata nie wzięło się znikąd. Potrzebowałem impulsu. Tym impulsem był cykl o Harrym Potterze. Podczas czytania pierwszego tomu zderzyłem się ze wszystkimi wspaniałymi doświadczeniami jakie towarzyszą każdemu "molowi książkowemu" podczas oddawaniu się ulubionej rozrywce. Mam na swojej półce pokaźną i zróżnicowaną kolekcję książek. Mniej lub bardziej lubianych. Cykl o H.P. ma dla mnie jednak szczególne znaczenie. Jako uzasadnienie nasuwa mi się myśl "Pierwszej miłości się nie zapomina".
Nie będę tu pisał na temat zawartości cyklu. Tę jak i wiele innych kwestii mam nadzieję poruszyć podczas wspomnianej kolacji. Będzie dla mnie ogromnym zaszczytem gościć osobę, która zaszczepiła we mnie miłość do czytania. Kogoś obcego a jednak bliskiego. Liczę na zrozumienie i z niecierpliwością wyczekuję "sowy z odpowiedzią".

Łączę pozdrowienia A.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 535
breathless
15-12-2018 21:31
[8][14][3]


Siedzę przy biurku, w tle migoczą choinkowe lampki. Za oknem, w snopie światła ulicznej latarni, wirują w ciszy płatki śniegu. Stalówka pióra zawisła nad kremową połacią koperty. Bo jak zaadresować list do kogoś, kto od dawna spogląda na ten świat z góry?


Drogi E.T.A. Hoffman,
będę zaszczycona, jeśli w ten jeden wyjątkowy, wigilijny wieczór zasiądziesz w fotelu przed naszym rodzinnym drzewkiem. Z dala od kuchennego zgiełku, wśród tupotu dziecięcych stóp; spoglądając czujnie na podejmowane próby odgadnięcia co też skrywają lśniące pakunki.
A w pierwszy świąteczny dzień chodźmy do teatru. Usiądźmy w ostatnim rzędzie, skryci mrokiem. Zobaczmy wspólnie najpiękniejszą, klasyczną wersję baletu Czajkowskiego opartą na Twoim wspaniałym dziele – chodźmy na „Dziadka do orzechów”. Sam przekonaj się, dlaczego tę opowieść pokochały zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Zobacz radość na dziecięcych twarzyczkach, zachwyt nad płynącymi nad sceną baletnicami i posłuchaj najwspanialszej suity, której dźwięki rozbrzmiewają w najdalszych zakątkach świata.
Twoja wizyta rozświetli nam mrok zimowego wieczoru i zaczaruje długie chwile oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. A może opowiesz nam jakąś niezwykłą historię? W zamian oferuję najlepszy sernik (i pozwolę Ci wybrać: z rodzynkami czy bez?), stos pieczołowicie sklejonych pierogów i aromatyczne, korzenne grzane wino.
Do zobaczenia!


Po chwili wahania podpisuję kopertę imieniem i nazwiskiem. Przyklejam znaczek i wrzucam do skrzynki za rogiem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 948
motyl43
15-12-2018 22:41
[Ucieszy mnie każdy z pakietów, choć nie ma w nich „Kubusia Puchatka”]

Akuku, Panie Alanie Milne. Opuściłam Aleksander , bo drugie imię jest na wypadek, gdyby pierwsze się zgubiło.
Akuku. Zapraszam Pana bardzo serdecznie na małe Conieco , czyli Wigilijną kolację. Zapewniam, że oprócz tradycyjnych potraw na stole znajdą się małe słodkie przedmiociki z różowym lukrem na wierzchu. Po kolacji będziemy śpiewać i recytować pioseneczki- mruczaneczki. Obdarujemy się upominkami. Ja dla Pana mam bilet do kina na film „Krzysiu, gdzie jesteś ?,”a sama chciałabym dostać praktyczną baryłeczkę do przechowywania zielonego balonika i autograf na bardzo, bardzo zaczytanym egzemplarzu Pańskiej książki. Potem , żeby nas nie wzdęło pójdziemy na spacer i będziemy tropić…sąsiadów. A jak ich wytropimy to im pożyczymy w Nowym Roku fajnych przypraw i żeby udało im się odkryć Biegun Wschodni i Zachodni.
Zapraszam - wierna czytelniczka
Ps. Może Pan przyprowadzić ze sobą Jana Woreczko, Tomasza Nieboraczka, Wstępa Bronisława, Stefana Krzysztofa i pozostałych przyjaciół ze Stumilowego Lasu.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 11
Monte-Cristo
15-12-2018 23:57
3 pakiety Wydawnictwa Kobiece [4]
3 pakiety Wydawnictwa Burda [6]
3 pakiety Wydawnictwa HarperCollins [9]

Drogi Paulu Ardenie,
Serdecznie zapraszam Cię na Wigilię Bożego Narodzenia do mojego domu rodzinnego!
Mistrzu pióra...spojrzyj łaskawie na Twojego lojalnego ucznia i uracz go swoją obecnością w ten wyjątkowy wieczór!

Paul, powinieneś wiedzieć, że wybrałem Cię spośród takich autorytetów jak Napoleon Hill, Brian Tracy czy Neil Strauss, bo zmieniłeś moje życie,
Paul...Kiedy konstatowałeś, że nasz poziom ambicji powinien sięgać gwiazd- ja Ci uwierzyłem i wiesz co?...już nie chce być najlepszym menedżerem w firmie, teraz chce być najlepszym menedżerem w branży!
To wszystko dzięki Tobie, Paul...Dzięki Tobie nie boję się mierzyć wysoko i brać od życia więcej!

Paul...mistrzu...jesteś dla mnie tym, kim dla Ciebie jest Woody Allen, nie mogę doczekać się, kiedy spotkamy się przy wigilijnym stole! I zdradzę Ci, że wierzę, że kiedyś sam dostanę podobne zaproszenie!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
AniaA
16-12-2018 00:18
[5] [4] [9]

Dear Mr Stephen King,

I would like to invite you to take part in Christmas Dinner that will take place on December 24. Time: when the first star shines in the sky.
I will be honored to meet you, spend this special evening with you and talk about your books. I've been reading your books for many years. Initially mainly due to the fact that your books aroused in me a lot of emotions like fear, curiosity, created a mood of horror and uniqueness. Today, after many years and many 'common' books, I find in them a lot of wise insights and themes for reflection. Stories from your books matured with me and I interpret them in a completely different way today than years ago. I would like to ask you how do you evaluate your books in retrospect. Do you like any of your book characters especially?
You wrote in one of you books that weird love's better than no love at all and I think it is true. In addition, every love is a bit weird. I hope that we will have the opportunity to talk about it.
I would like to wish you and all people a lot of love and happiness on the occasion of the upcoming Christmas.

I would be grateful if you could confirm your attendance.

Yours sincerely,
Anna
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd