Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
879713 czytelników
2008 dyskusji
124283 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Chociaż śniegu w całej Polsce jak na lekarstwo, lampki w witrynach księgarń i mikołajkowy konkurs na lubimyczytać.pl jednoznacznie wskazują, że święta za pasem. Zanim na dobre rzucicie się w wir przygotowań i zaczniecie przyozdabiać regały ceramicznymi Mikołajami, dajcie sobie szansę na wygranie jednego z 30 książkowych pakietów lub nagrody specjalnej - weekendowego pobytu w Hotelu Prezydent****.

 

Napiszcie zaproszenie do wybranego przez siebie pisarza lub pisarki, których chcielibyście gościć podczas wigilijnej kolacji. W treści uzasadnijcie, dlaczego Wasz wybór padł akurat na nich. Uprzedzając Wasze pytania – swoje zaproszenie możecie adresować nawet do osób, które pozostawiły na ziemi swój dorobek literacki całe wieki temu. Ciekawi nas, czyja obecność w ten wyjątkowy dzień byłaby dla Was szczególnie ważna.

 

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków. Na początku zgłoszenia w nawiasie kwadratowym wpiszcie numery trzech pakietów książek, które Was interesują w porządku od najbardziej pożądanego zestawu (numery pakietów znajdują się po nazwie wydawnictwa również w nawiasie kwadratowym). Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji (dostępny tutaj).

 

Nagrody:

 

3 pakiety Wydawnictwa Niezwykłe [1]

 

3 pakiety Wydawnictwa Publicat [2]

 

3 pakiety Wydawnictwa Marginesy [3]

 

3 pakiety Wydawnictwa Kobiece [4]


3 pakiety Wydawnictwa Albatros [5]3 pakiety Wydawnictwa Burda [6]

 

3 pakiety Wydawnictwa W.A.B [7]

 

1 pakiet Wydawnictwa W.A.B [8]

 

3 pakiety Wydawnictwa HarperCollins [9]

 

1 pakiet Wydawnictwa Zielona Sowa [10]

 

1 pakiet Wydawnictwa Rebis [11]

 

1 pakiet Wydawnictwa Edipresse [12]


1 pakiet Wydawnictwa Prószyński [13]


1 pakiet Wydawnictwa Muza [14]

 
Zasady konkursu:
  • Konkurs trwa od 6 grudnia do 24 grudnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.

  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami. Wypowiedzi przekraczające ustalony limit nie będą brane pod uwagę.    

  • Nagrodami w konkursie jest 30 pakietów książek i nagroda specjalna - weekend w Hotelu Prezydent****.    

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki.  Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerom konkursu w zależności od przyznanego wyróżnienia – Hotelowi Prezydent, Wydawnictwu Niezwykłe, Wydawnictwu Publicat, Wydawnictwu Marginesy Wydawnictwu Kobiecemu, Wydawnictwu Albatros, Wydawnictwu Burda, Wydawnictwu HarperCollins, Wydawnictwu W.A.B, Wydawnictwu Zielona Sowa, Wydawnictwu Rebis, Wydawnictwu Edipresse, Wydawnictwu Prószyński, Wydawnictwu Muza.
  • Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Cały regulamin konkursu jest dostępny tutaj.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 26
Greta
13-12-2018 17:46
[pakiet Wydawnictwa Rebis [11]
[pakiet Wydawnictwa Marginesy [3]

Jak kolacja w taaakim hotelu i w taaaki dzień to tylko ROBERT MAŁECKI i Beata Szczot- Żelazny. Ta para rozwali każdy system i jest gwarancją, że życie nabiera kolorów. Jak Beata robi, że zawsze...postawi na swoim? To wie tylko Robert Małecki. Robercie - Twoje zdrowie! i smacznego :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2917
Paulina
13-12-2018 17:50
[7, 12, 2]

Zaproszenie
Szanowny Pan Henryk Sienkiewicz

Tekst ten może wydać się Panu nieprawdopodobny, ale uprzejmie proszę, aby przeczytał go Pan do końca. Spotkał mnie ogromny zaszczyt, że mogę zaprosić Pana na uroczystą kolację Wigilijną. Zaproszenie to kieruję z przyszłości, a konkretnie z 2018 r., kiedy Polska jest już wolna. Jestem wielką fanką Pana twórczości i mogę z dumą powiedzieć, że wybitne powieści, których jest Pan autorem wciąż są bardzo popularne i chętnie czytane. W czasach kiedy powstały, Polska znajdowała się pod zaborami, a patriotyzm i pragnienie wolności, tak widoczne w Pana twórczości podnosiły na duchu wszystkich czytelników. Myślę, że nasza rozmowa byłaby wspaniałą wyminą wiedzy i doświadczeń. Jako historyk, a także patriotka jestem bardzo ciekawa pańskiej opowieści o życiu oraz wydarzeniach, których był Pan świadkiem w swojej codzienności. Jestem przekonana, że dzisiejszy świat byłby dla osoby żyjącej w innych realiach zupełnym zaskoczeniem. Moglibyśmy dowiedzieć się od siebie nawzajem, tak wielu fascynujących rzeczy. Jestem naprawdę podekscytowana pisząc te słowa i już nie mogę się doczekać naszego spotkania. Oczywiście jeśli przyjmie Pan moje zaproszenie, o co gorąco proszę. Wierzę, że magiczny czas Wigilijnego wieczoru sprawi, że wszystko czego pragniemy urzeczywistni się, a staropolska tradycja, której będzie Pan przedstawicielem wspaniale ubogaci obchody Świąt Bożego Narodzenia w moim domu.

Mam nadzieję do zobaczenia.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 605
Wioleta
13-12-2018 17:50
[5,6,12]

Szanowny Panie Wojciechu (list do Pana Wojciecha Widłaka],
pomimo tego, że jestem już dużą dziewczynką, wciąż wzruszam się, czytając na głos opowieści o Panu Kuleczce. Wiem, że w trakcie spotkań autorskich ożywia Pan swoje pacynki, samemu wcielając się w rolę głównego bohatera. Spotkać się z Panem byłoby dla mnie wielkim zaszczytem i frajdą, i niezapomnianym przeżyciem, które z pewnością zachowałabym w sercu na dłuuuugie lata... Nie tracąc nadziei na spotkanie, życzę Panu pogodnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 300
readforrhys
13-12-2018 20:18
[5,12,4]

Chciałabym zaprosić na kolację wigilijną Pana Adama Mickiewicza. Jest Pan autorem jednej z moich ulubionych lektur szkolnych - „Pan Tadeusz”. Pana książki nie cieszą się zbyt wielką popularnością wśród dzisiejszej młodzieży, a jednak w moim przypadku stały się ulubionymi lekturami. Sama nie potrafię wyjaśnić dlaczego - może rozmowa przy wigilijnym stole pomogłaby mi odpowiedzieć na to pytanie? Przy okazji spytałabym np. czy w Pana zamyśle było to, że Jacek Soplica dostał tę czarną polewkę, czy jej nie dostał? Bo co polonista, to inne zdanie, a kto by udzielił prawidłowej odpowiedzi, jeśli nie sam autor? ;) A także co miał Pan na myśli pisząc w „Dziadach cz. III” „A Imię jego czterdzieści i cztery”. Mam wiele pytań co do Pańskiej twórczości, ale nie tylko, bardzo chętnie posłuchałabym opowieści o tamtejszych czasach, o tym jak wyglądało wtedy życie w Polsce i w zamian opowiedziała o czasach mi współczesnych.
Mam nadzieję, że zdecyduje się Pan przyjść! :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 47
oktawja
13-12-2018 20:55
[4] [9] [11]

W związku z tym, że ten rok upłynął mi pod znakiem kryminałów Agathy Christie, to właśnie ją chciałabym zaprosić na wigilijną kolację.
Na początku tego roku po raz pierwszy miałam styczność z jej twórczością i od tego momentu nie mogę się oderwać od jej książek. Za punkt honoru obrałam sobie zapoznanie się z całością dorobku Królowej Kryminału i na razie idzie mi wcale nieźle! Goszczenie w Święta takiej inspirującej postaci byłoby nie lada gratką.
Mam tylko nadzieję, że obyłoby się bez morderstwa przy wigilijnym stole!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 412
makalu
13-12-2018 21:31
[6,4,2]
Wigilię chciałabym spędzić z Joanną Chmielewską.
Na pewno nie byłoby nudno! I na pewno nie byłoby smutno!
Pani Joanna swoją twórczością pełną absurdu, śmiechu i groteski kolorowała moje niełatwe w pewnym momencie życie. Zaszczytem byłoby siąść z nią do kolacji Wigilijnej i móc podziękować za wszystkie beztroskie chwile, które mi podarowała. A potem przy lampce wina rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać....
Zapraszałam ją do siebie tyle razy biorąc jej książki do ręki i zapraszam ją dziś na tą najpiękniejszą kolację w roku.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 571
wonder
13-12-2018 22:09
Na wigilię chciałabym zaprosić Richarda Paula Evansa. Co roku, gdy nadchodzi grudzień czytam jego książki. Jego twórczość tak mocno wbiła się w moje świąteczne rytuały, że kojarzy mi się ze świętami bardziej niż mandarynki!
Jego książki zazwyczaj owiane są świąteczną atmosferą, a on sam mówi ze jest największym fanem Bożego Narodzenia. Gdyby przybył do mnie na wigilię, dało by mi to zupełnie nowe, świeże spojrzenie na święta, ponieważ nie codziennie można obcować z takim wielkim sympatykiem. Dodatkowo zamiast rozmów o polityce z rodziną przenieślibyśmy się na bardziej szlachetną sztukę- literaturę.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 18
AliceGinger
13-12-2018 22:30
[5,10,12]
Droga Camillo! (Camilla Läckberg)
Patrząc z pozycji fanki Twojego talentu, nie zaskakuje mnie to jakie sukcesy w świecie literackim odnoszą Twoje dzieła. Choć zaliczam się do bardzo szerokiego grona osób zachwyconych Twoim powieściami i z pewnością listy o podobnej treści zapychają nagminnie Twoją skrzynkę, muszę dać wyraz temu co stało się Twoim nieświadomym udziałem. Od kilku lat w moim życiu dzieją się rzeczy, z którymi sobie nie radzę i w dużym stopniu nie mam na nie wpływu. Choć mam silny charakter i trudno mnie złamać, to bywają momenty kiedy już nie mam siły dalej walczyć. Czasem popadam w swego rodzaju nostalgię i bezwład. Kiedy mam to poczucie beznadziei i dojmującego smutku, nie wiem gdzie szukać pomocy. Nie lubię okazywać słabości i toczę wewnątrz walkę z własnymi demonami. Prawdziwą terapią stały się dla mnie Twoje książki. To jak opisujesz rzeczywistość, tragiczne sytuacje i różne zachowania bohaterów, działają na mnie wprost terapeutycznie. Saga o Fjallbace bardzo mnie wciągnęła, poruszyła. Nie mogłam się powstrzymać przed rozpoczęciem każdej kolejnej części. To niezwykłe jak potrafisz ożywić słowami obrazy w mojej wyobraźni. Bardzo Ci za to dziękuję i byłabym zaszczycona gdybyś zechciała spędzić ze mną Święta w Polsce. Ja nabrałam ochoty na podróż i poznanie Szwecji. Będę szczęśliwa pokazując Ci swój świat i jednocześnie czerpać wiedzę o tym co tak mnie zafascynowało. Obudziłaś we mnie dawno uśpione pokłady ciekawości. Serdecznie zapraszam do siebie.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 602
Monika
13-12-2018 22:52
[4][6][9]

Joanne
Kiedy po raz pierwszy sięgnęła po Harry’ego Pottera wiedziałam, że mam do czynienia z książką wybitną, niepowtarzalną, cudownie napisaną i przesyconą ciepłem i miłością.
Pomyślałam wtedy, że osoba która stworzyła tak niesamowitą historię również musi być niepowtarzalna, że musi być obdarzona (co jest bardzo rzadkie nawet wśród pisarzy) wyobraźnią dziecka.
Bardzo pragnęłam Cię poznać, wydałaś się mi być osobą ciepłą, wesołą, otwartą na ludzi i wrażliwą na ich cierpienie, tolerancyjną oraz wierzącą w to, że każdy (nie ważne jak bardzo zawini) powinien otrzymać drugą szansę.
A potem dowiedziałam się jak naprawdę wyglądało Twoje życie, ile w nim było smutków i trosk, ile wycierpiałaś… . Powiedz mi dzielna kobieto, jakim cudem to zniosłaś? Skąd czerpałaś siłę by codziennie rano wstawać z łóżka, przygotować śniadanie, zająć się dzieckiem, rozpocząć nowy dzień..?
Z wielką nieśmiałością… aczkolwiek nauczona na przykładzie Harry’ego Pottera, że należy odważnie dążyć do realizacji swoich marzeń... zapraszam Cię na Wigilię. Byłabym zaszczycona gdybyś zechciała poświęcić mi choć odrobinę czasu w ten magiczny wieczór, pomogła uwierzyć w siebie oraz odnaleźć wewnętrzną siłę, która podobnie drzemie w każdym człowieku.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 112
Darkiz
14-12-2018 16:21
-pakiet Wydawnictwa Prószyński [13]
-pakiet Wydawnictwa Muza [14]
-pakiety Wydawnictwa Niezwykłe [1]

"Gdyby na świecie wszystko działo się rozumnie nic by się nie działo"
Dostojewski

Zakład Pogrzebowy "Radość"
ma zaszczyt zaprosić:

Sz.P.Donatien-Alphonse-François de Sade
na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Uroczystość odbędzie się
dnia 24 grudnia 2030 roku o godzinie 24:00
w Restauracji "Live is Life" w Żorach.
Chcąc podkreślić wyjątkowy, jubileuszowy charakter wydarzenia,
przygotowaliśmy dla Państwa moc wrażeń i niezapomnianą zabawę.

W programie:
-Powitanie gości
-Biesiada chłopska
-Uroczysta kolacja

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia
do dnia 24.12.2030 r.
tel. 000 000 000

Darkiz ;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd