Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
879706 czytelników
2008 dyskusji
124281 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Chociaż śniegu w całej Polsce jak na lekarstwo, lampki w witrynach księgarń i mikołajkowy konkurs na lubimyczytać.pl jednoznacznie wskazują, że święta za pasem. Zanim na dobre rzucicie się w wir przygotowań i zaczniecie przyozdabiać regały ceramicznymi Mikołajami, dajcie sobie szansę na wygranie jednego z 30 książkowych pakietów lub nagrody specjalnej - weekendowego pobytu w Hotelu Prezydent****.

 

Napiszcie zaproszenie do wybranego przez siebie pisarza lub pisarki, których chcielibyście gościć podczas wigilijnej kolacji. W treści uzasadnijcie, dlaczego Wasz wybór padł akurat na nich. Uprzedzając Wasze pytania – swoje zaproszenie możecie adresować nawet do osób, które pozostawiły na ziemi swój dorobek literacki całe wieki temu. Ciekawi nas, czyja obecność w ten wyjątkowy dzień byłaby dla Was szczególnie ważna.

 

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków. Na początku zgłoszenia w nawiasie kwadratowym wpiszcie numery trzech pakietów książek, które Was interesują w porządku od najbardziej pożądanego zestawu (numery pakietów znajdują się po nazwie wydawnictwa również w nawiasie kwadratowym). Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji (dostępny tutaj).

 

Nagrody:

 

3 pakiety Wydawnictwa Niezwykłe [1]

 

3 pakiety Wydawnictwa Publicat [2]

 

3 pakiety Wydawnictwa Marginesy [3]

 

3 pakiety Wydawnictwa Kobiece [4]


3 pakiety Wydawnictwa Albatros [5]3 pakiety Wydawnictwa Burda [6]

 

3 pakiety Wydawnictwa W.A.B [7]

 

1 pakiet Wydawnictwa W.A.B [8]

 

3 pakiety Wydawnictwa HarperCollins [9]

 

1 pakiet Wydawnictwa Zielona Sowa [10]

 

1 pakiet Wydawnictwa Rebis [11]

 

1 pakiet Wydawnictwa Edipresse [12]


1 pakiet Wydawnictwa Prószyński [13]


1 pakiet Wydawnictwa Muza [14]

 
Zasady konkursu:
  • Konkurs trwa od 6 grudnia do 24 grudnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.

  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami. Wypowiedzi przekraczające ustalony limit nie będą brane pod uwagę.    

  • Nagrodami w konkursie jest 30 pakietów książek i nagroda specjalna - weekend w Hotelu Prezydent****.    

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki.  Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerom konkursu w zależności od przyznanego wyróżnienia – Hotelowi Prezydent, Wydawnictwu Niezwykłe, Wydawnictwu Publicat, Wydawnictwu Marginesy Wydawnictwu Kobiecemu, Wydawnictwu Albatros, Wydawnictwu Burda, Wydawnictwu HarperCollins, Wydawnictwu W.A.B, Wydawnictwu Zielona Sowa, Wydawnictwu Rebis, Wydawnictwu Edipresse, Wydawnictwu Prószyński, Wydawnictwu Muza.
  • Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Cały regulamin konkursu jest dostępny tutaj.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 0
Anna
12-12-2018 08:06
[10] [1] [12]

Witaj Lucy Maud Montgomery!
Chętnie zasiadła bym z Tobą do wigilijnego stołu.Książkę "Ania z Zielonego Wzgórza" dostałam jako dziecko, na zakończenie roku szkolnego. Szczerze, nie wzbudziło we mnie entuzjazmu. Zdecydowałam się jar przeczytać tylko dlatego, że główna bohaterka to moja imienniczka. Okazało się, że stała się moją ulubioną powieścią! Perypetie Ani bawią i wzruszają jedniczesnie. Mnie ta Książka utwierdziła, że warto być sobą, co dla nastolatki jest niezwykle ważne. Chętnie wracam do do historii Ani Shirley i wciąż jako dorosła osoba pobudzam nią swoją wyobraźnię.
Będę szczęśliwa jeśli mnie odwiedzisz. Mususz być wyjątkowa. Mistrzynią w swoim fachu jesteś z pewnością. Zapraszam. Pozdrawiam.
Ania
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Iwa844
12-12-2018 11:05
[2] [4] [6]

Halo! Czy pani Jodi Picoult mnie słyszy?
Święta się zbliżają pośród nocnej ciszy!
Zapraszamy na święta do naszego grona,
będzie bardzo miło, proszę się przekonać!
U nas miłość i dobro, o których Pani pisała,
no i magia świąteczna, co nie uleciała,
Zasiądziemy przy stole, opłatek podzielimy,
przy wspomnieniach starych łezkę uronimy…
I może w naszej rodzinnej historii,
pośród łez i śmiechu, wiary i euforii,
znajdzie Pani nową świąteczną inspirację -
i książka nowa powstanie nim przyjdą wakacje.
Bo Pani ma serce gorące, otwarte,
święta z takim gościem tak wiele są warte!
Damy Pani moc wrażeń, ciepła i miłości…
Serdecznie zapraszamy, uwielbiamy gości!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
kamkrak
12-12-2018 12:17
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/262011/szeptucha
Zapraszam p.Berenikę Miszczuk chcę znów znaleźć się w cudownym świecie Szeptunki wampirzy wił i Światowida w świecie o którym juz dawno zapomnieliśmy a który jest nieodzowną częścią naszej historii
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
lena1234
12-12-2018 12:53
[8] [5] [4]

Panie Tuwimie,
Z tej strony Adaś. Mam 8 lat i mieszkam w Krakowie razem z mamą Kasią. Mieszkamy sami w czerwonej od cegły kamienicy. Mamy kota Tośkę, która lubi ze mną spać. Jest ruda i bardzo lubi, gdy ją drapię.
Ostatnio w szkole czytaliśmy pana wiersze. Najbardziej podobał mi się o kotku i miseczce mleczka. Pan chyba też lubi koty. I uznałem, że miło by było Pana poznać. Na pewno jest Pan miły i spodobałby się Pan mojej mamie. Ale o tym proszę jej nie wspominać. List piszę w tajemnicy.
Mój tata nie żyje. Podobno poszedł do Nieba zanim wypowiedziałem pierwsze słowo. Mama mówi, że jestem do niego podobny i miło go wspomina. Oby dwoje bardzo kochamy tatę. Ale mama jest samotna i w wigilię jesteśmy sami w dwóch. Zawsze zostawia jeden talerz więcej i tak mi przyszło do głowy, że może zechciałby Pan przy nim usiąść. Mama jest piękna, zabawna i się troszczy o mnie i o Tośkę. Na pewno oszalałby Pan na jej punkcie. Proszę nas odwiedzić w Wigilię. Będę na Pana czekał.
Nasz adres to : Kraków ul. Senatorska 12
Niech Pan będzie o której godzinie tylko chce.
Czekam, Adaś.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 31
nikolsosna
12-12-2018 12:57
[6] [5] [7]

Kiedy myślę o kolacji wigilijnej i pisarzu to tylko Ty mi do głowy przychodzisz Alku Rogoziński. Ale nie dlatego, że piszesz o jedzeniu albo gadasz o jedzeniu, tylko dlatego, że dużo gadasz, a ja to lubię. Twoje książki i posty zawsze rozbawiają mnie do łez, potrafisz tak opisać naszą szarą rzeczywistość, że jej absurdy nabierają barwy tęczy i życie staje się zabawniejsze. Dzień bez twojej wypowiedzi jest szary, ponury i stracony. Kolacja wigilijna to wyjątkowe wydarzenie, raz w roku się dzieje i potrawy też specjalnie na tę okoliczność przygotowujemy. Dla mnie wigilia to coś wyjątkowego jak Alek. Pisarz którego wydaje mi się że znam choć nigdy nie spotkałam go na żywo (koniecznie nadrobić w 2019:), z ogromnym dystansem do siebie, poczuciem humoru, daleki od wody sodowej uderzającej w głowę i nozdrza.Także drogi Alku w tym roku zapraszam cię na kolację wigilijną, bądź moim prezentem świątecznym, i zamiast do Magdaleny Witkiewicz przyjeżdżaj do Magdaleny SzL. Bo sam wiesz, Witkiewicz chudnie w oczach i dostaniesz u niej co najwyżej jakąś zieloną dietetyczną papkę. Mój stół pełen smakołyków dostarczy ci inspiracji do kolejnych książek. A od nowego roku razem pójdziemy na dietę, ok?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 280
Światy
12-12-2018 13:38
[6,1,9]

Szanowna Pani Robin Hobb,

czułbym się zaszczycony, gdyby zechciała Pani zasiąść w tym roku do wigilii Bożego Narodzenia w towarzystwie moim oraz mojej rodziny. Chciałbym zyskać możliwość odpłacenia Pani magicznymi świętami w zamian za magię, jaką poraziły mnie Pani książki. Chciałbym być dla Pani jako mojego gościa równie oddanym przyjacielem, jakim Błazen był dla Bastarda Rycerskiego Przezornego. Chciałbym, żebyśmy w tym szczególnym dniu podzielili się opłatkiem, popiwszy go wywarem z kozłka lekarskiego. Żebyśmy wspólnie posłuchali jak przemawia do nas Ślepun, przewodzący swemu stadu, którym w ten wyjątkowy wieczór stałyby się wszystkie zwierzęta świata. A my, niczym obdażeni mocą Rozumienia poznalibyśmy ich myśli i pragnienia. Żeby magia świąt zjednoczyła nas równie mocno, jak mistrzów posługiwania się Mocą. Żebyśmy razem popłynęli na falach świątecznego nastroju, niczym na magicznym galeonie, dzieląc się opowieściami i życiową mądrością biorąc przykład z Brusa, kiedy wieczorną porą zasiadał do naprawy uprzęży. Życzyć sobie będziemy, aby omijały nas wszelkie choroby, tak grypa jak i Kuźnica, aby wszelkie troski i poświęcenia odbiły się w naszym życiu pozytywnym echem. Niech po niebie nad nami szybują pospołu sanie Świętego Mikołaja oraz majestatyczne smoki, wskazując nam pierwszą tego wieczoru gwiazdkę. Żebyśmy syci, w dobrych humorach i otoczeni najbliższymi ludźmi mogli powiedzieć, że życie, mimo wszystko, jest dobre.


Liczący na świąteczne spotkanie
Piotr
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 487
emilia23
12-12-2018 14:07
[3] [5] [4]

Wśród nocnej ciszy rozchodzi się dźwięk,
Mniemam że to klawiatury brzdęk!
Albowiem nasz polski najbardziej płodny
pisarz znów tworzy Chyłki tom modny!
Kiedy okna mróz opatula,
kiedy do stołu woła matula,
bo stygnie kolacja - Wigilia na stole,
Mróz Remek na Chyłki nieszczęść padole
Tworzy kolejne opasłe tomy,
Na złość krytykom - sympatią darzony.
Stąd ma petycja, wniosek nieśmiały,
Szanowny Remku - odstaw szpargały
I świętuj z Nami świąteczny czas,
Daj ludziom odpocząć od stron wielkich mas!
Ciesz się choinką, ciesz krokietami,
Makowcem, kutią i prezentami.
Doceń te chwile świąt oderwania,
za chwilę wrócisz do swego pisania.
Bo nic lepszego ponad bliskość tego,
kto i bez tych książek jako bliskiego kogoś Cię ceni
i obdaruje świątecznym klimatem,
od święta, w dzień zwykły, zimą czy latem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 5
ev89100
12-12-2018 14:16
[pakiet Wydawnictwa Marginesy [3]
[pakiet Wydawnictwa Kobiece [4]
[pakiet Wydawnictwa Burda [6]

Sz.P. Szczepan Twardoch

Drogi Szczepanie,

Chciałabym zaprosić Ciebie wraz z żoną i synami na kolację Wigilijną.

Pewnie zastanawiasz się kim jestem. Dlaczego piszę “drogi”, dlaczego proponuję Wam spędzenie tego dnia właśnie ze mną.

Jestem jedną z tych osób, które jadąc tramwajem zapominają z niego wysiąść. Jestem dziewczyną, którą notorycznie boli kark od pochylania głowy. Jestem człowiekiem, który dużo widzi i odczuwa. A dzięki Tobie także przeżywa.

Jestem w końcu jedną z tych początkujących dziennikarek, które przychodzą na spotkanie z kartką zapisaną pytaniami, bo boją się, że nie będą miały kontroli.

Chciałabym spędzić z Twoją rodziną wigilię, bo może być to jedna z tych niewielu życiowych okazji, by zrobić coś inaczej niż zwykle. Przełamać jakiś schemat i pozwolić sobie na swoiste szaleństwo. Nie znamy się. Nie wiemy kim jesteśmy, a jakbyśmy wiedzieli…

Z poważaniem,
Ewa
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 402
Mystery
12-12-2018 15:09
[pakiet Wydawnictwa Burda [6]]
[pakiet Wydawnictwa Zielona Sowa [10]]
[pakiet Wydawnictwa Kobiece [4]]

Droga Magdaleno Witkiewicz,
na wstępie pragnę Cię serdecznie pozdrowić. Piszę ten list, ponieważ chciałabym Cię zaprosić na Wigilię do Domu Spokojnej Starości w Kielcach.
Od kilku lat jestem tam wolontariuszką i co roku z moimi wszystkimi "babciami" i "dziadkami" wysyłamy list z zaproszeniem na wigilijny wieczór dla osób dla nas wyjątkowych.
W tym roku wybór jednogłośnie padł na Ciebie (mam nadzieję,że się nie gniewasz, że od razu przeszłam na "Ty"?). Moi podopieczni uwielbiają Twoje książki!
Potrafią godzinami siedzieć i słuchać historii napisanych Twoją ręką. Pomyśl tylko, jaką radość by im sprawiła Twoja obecność. Mocno wierzę w to, że nas odwiedzisz w wigilijny wieczór i razem poczytamy Twoje książki.
To, jaką radość im niesiesz tymi historiami jest niewiarygodne! Wieczorami zasiadamy przy kominku z książką i zaśmiewamy się do łez, lub ocieramy łezkę wzruszenia...
Nie ma w naszym ośrodku takiej osoby, która nie lubi naszych wieczorków czytelniczych. Ci cudowni ludzie uczą mnie czerpania z życia garściami i uśmiechu mimo wszystko. Gdy ich poznasz, zrozumiesz,że są wyjątkowi.
Och, mam nadzieję,że nie zanudziłam Cię moim listem!
Mocno Cię ściskam i liczę na pozytywną odpowiedź!
Czekamy na Ciebie.
Całuję,
Elwira Michalska.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 132
Damian
12-12-2018 15:33
Dzień dobry,
Panie Larsson chciałbym zaprosić Pana na Naszą rodzinną, wigilijną kolację. Towarzysząca nam w ciągu ostatnich dni aura pogodowa wydaje się być właśnie taka jaką Pan lubi. Jest wilgotno, ciemno i zimno. W najlepszym wypadku na zewnątrz będzie wszechogarniająca plucha i śnieżne błoto. Rozumiem, iż Nasza rodzina może nie do końca spełniać Pana oczekiwania, ponieważ brak nam przypadków morderstw, czy wbijania siekier w głowę. Jednak gwarantuję Panu miłą i ciepłą atmosferę we wspólnym gronie z pysznymi pierogami robionymi przez mojego brata, który, o ile mi wiadomo nie planuje mnie zamordować (przynajmniej nie tego wieczoru).
Mam głęboką nadzieję, iż tego wieczoru poznamy Pańską opinię na temat kontynuacji Sagi Millenium, którą napisał Pan Lagercrantz oraz czy planuje Pan w przyszłości jakieś inne projekty związane z postacią Lisabeth Salander.
Z wyrazami szacunku,
Damian
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd