Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
879713 czytelników
2008 dyskusji
124282 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Zaproś pisarza na wigilijną kolację i wygraj weekend w Hotelu Prezydent****!

Chociaż śniegu w całej Polsce jak na lekarstwo, lampki w witrynach księgarń i mikołajkowy konkurs na lubimyczytać.pl jednoznacznie wskazują, że święta za pasem. Zanim na dobre rzucicie się w wir przygotowań i zaczniecie przyozdabiać regały ceramicznymi Mikołajami, dajcie sobie szansę na wygranie jednego z 30 książkowych pakietów lub nagrody specjalnej - weekendowego pobytu w Hotelu Prezydent****.

 

Napiszcie zaproszenie do wybranego przez siebie pisarza lub pisarki, których chcielibyście gościć podczas wigilijnej kolacji. W treści uzasadnijcie, dlaczego Wasz wybór padł akurat na nich. Uprzedzając Wasze pytania – swoje zaproszenie możecie adresować nawet do osób, które pozostawiły na ziemi swój dorobek literacki całe wieki temu. Ciekawi nas, czyja obecność w ten wyjątkowy dzień byłaby dla Was szczególnie ważna.

 

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków. Na początku zgłoszenia w nawiasie kwadratowym wpiszcie numery trzech pakietów książek, które Was interesują w porządku od najbardziej pożądanego zestawu (numery pakietów znajdują się po nazwie wydawnictwa również w nawiasie kwadratowym). Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji (dostępny tutaj).

 

Nagrody:

 

3 pakiety Wydawnictwa Niezwykłe [1]

 

3 pakiety Wydawnictwa Publicat [2]

 

3 pakiety Wydawnictwa Marginesy [3]

 

3 pakiety Wydawnictwa Kobiece [4]


3 pakiety Wydawnictwa Albatros [5]3 pakiety Wydawnictwa Burda [6]

 

3 pakiety Wydawnictwa W.A.B [7]

 

1 pakiet Wydawnictwa W.A.B [8]

 

3 pakiety Wydawnictwa HarperCollins [9]

 

1 pakiet Wydawnictwa Zielona Sowa [10]

 

1 pakiet Wydawnictwa Rebis [11]

 

1 pakiet Wydawnictwa Edipresse [12]


1 pakiet Wydawnictwa Prószyński [13]


1 pakiet Wydawnictwa Muza [14]

 
Zasady konkursu:
  • Konkurs trwa od 6 grudnia do 24 grudnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.

  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami. Wypowiedzi przekraczające ustalony limit nie będą brane pod uwagę.    

  • Nagrodami w konkursie jest 30 pakietów książek i nagroda specjalna - weekend w Hotelu Prezydent****.    

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki.  Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerom konkursu w zależności od przyznanego wyróżnienia – Hotelowi Prezydent, Wydawnictwu Niezwykłe, Wydawnictwu Publicat, Wydawnictwu Marginesy Wydawnictwu Kobiecemu, Wydawnictwu Albatros, Wydawnictwu Burda, Wydawnictwu HarperCollins, Wydawnictwu W.A.B, Wydawnictwu Zielona Sowa, Wydawnictwu Rebis, Wydawnictwu Edipresse, Wydawnictwu Prószyński, Wydawnictwu Muza.
  • Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Cały regulamin konkursu jest dostępny tutaj.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 55
soursoup1991
09-12-2018 19:04
Z A P R O S Z E N I E
[5,6,2]
Serdecznie zapraszam na Wigilię Panią Katarzynę Puzyńską. Przygotowane już jest prawie wszystko – brakuje tylko Pani, z którą chciałbym spędzić ten wigilijny wieczór. Dlatego bardzo liczę na Pani przybycie!
Uważam, że jest Pani jedną z najbardziej utalentowanych pisarek młodego pokolenia. Pani książki czyta się bardzo szybko, za każdym razem, kiedy zakończę czytanie nowego tomu, sagi o Lipowie, mam niedosyt i zastanawiam się co dalej z głównymi bohaterami. Bardzo chciałbym Panią poznać i porozmawiać o otaczającym nas świecie i literaturze. Mam nadzieję, że przyjmie Pani moje zaproszeniem i dane nam będzie, spędzić razem ten świąteczny czas, w szczęściu i z radością w sercu. Przy choince z rodzinami, pięknymi polskim kolędami i najlepszymi na świecie potrawami.
Serdeczne zapraszam.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 28
grubaksiazka_pl
09-12-2018 20:20
[7],[3],[14]

Wielmożny Panie Adamie Mickiewiczu,

Z przyjemnością chciałbym gościć w moich skromnych progach Pana osobę, podczas wigilijnej wieczerzy. Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazda, a na stole pojawi się dwanaście staropolskich potraw liczę, że zaszczyci nas Pan opowieścią o akermańskich stepach lub ubarwi nasze biesiadowanie melorecytacją ballady. Pana twórczość trafiła i dalej trafia pod nasze wiejskie strzechy. I mamy nadzieję, jak Pan naszym gościem będzie, miód i wino wypije to co, zobaczy i usłyszy w księgi umieści.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 537
Daria
09-12-2018 21:12
3 pakiety Wydawnictwa Publicat [2]
3 pakiety Wydawnictwa Albatros [5]
1 pakiet Wydawnictwa Edipresse [12]

Droga Pani Beato Pawlikowska,

dziękuję za cudowny Kurs Pozytywnego Myślenia oraz wszystkie książki podróżnicze, dzięki którym mogłam znaleźć się nad Gangesem, na Bali, w Amazonii i wielu innych miejscach. Jest Pani niezwykłą kobietą, pełną energii, pozytywnego nastawienia i ciepła. Odkąd zaczytałam się w Pani książkach, nie mogę wyjść z podziwu nad tym co Pani przekazuje światu, jestem w trakcie zmieniana swojego podejścia do siebie samej i do świata, a dzięki kursowi jest to i wiele łatwiejsze! Byłabym zaszczycona mogąc gościć Panią przy wigilijnej wieczerzy. Razem z rodziną będziemy w tym roku w domu siostry, ponieważ po raz drugi zostałam ciocią. Będziemy doświadczać nie tylko cudu narodzin Pana Jezusa, ale także cudu narodzin mojej siostrzenicy Antoniny. Gdybym jeszcze mogła w ten niezwykły czas porozmawiać z Panią, byłoby cudownie.
Przeżyjmy te magiczne święta razem!
D.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1013
virgo123
09-12-2018 21:58
[5], [12], [13]

Drogi Panie N. Sparksie!

Chciałabym bardzo serdecznie zaprosić Pana na kolację wigilijną do swojego domu. Przed uroczystą kolacją będziemy wszyscy wspólnie wypatrywać pierwszej gwiazdki, by zaraz potem podzielić się opłatkiem. Na wigilijnym stole znajdzie się 12 wspaniałych potraw wigilijnych, z których na pewno będzie Pan zadowolony. Po kolacji odbędzie się śpiewanie kolęd, a później wspólne obdarowywanie się prezentami. Dla Pana też na pewno coś się znajdzie pod choinką. A później zaproponowałabym Panu bardzo ciekawą rozmowę na temat Pana książek. Jest Pan moim ulubionym autorem książek z gatunku literatury obyczajowej, przeczytałam wszystkie Pana książki i każdą uwielbiam, dlatego myślę, że nasza rozmowa byłaby naprawdę bardzo ciekawa. Ten wigilijny wieczór zakończylibyśmy bardzo miłym akcentem - wspólnym zdjęciem :)

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam Pana na wspólny wigilijny wieczór.

Z serdecznymi pozdrowieniami - najwierniejsza fanka Pana N. Sparksa, Virgo123 :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 626
kowalinka
09-12-2018 23:55
[7] [5] [1]
Szanowny Panie Jonathanie Carrollu (nie mylić z J. L. Carroll),
Wiem, jak bardzo lubi Pan odwiedzać Polskę, dlatego zapraszam Pana w swoje skromne progi na polską ucztę wigilijną. Pierogi i barszcz zostaną podane obowiązkowo! Znajdzie się również miejsce dla psiego kompana, który - być może – uraczy nas opowieścią o kolejnej książce krótko po północy.
Panie Jonathanie, jest Pan ściśle związany ze świętami, od kiedy piętnaście lat temu otrzymałam Pana powieść „Poza ciszą” pod choinkę. Odbyłam tym samym niesamowitą podróż do świata utkanego z magii i rzeczywistości, po czym ruszyłam na poszukiwania kolejnych Pana powieści. Okazało się, że dwie z nich znalazłam na półce w salonie, wśród lektur rodziców;) Pana słowa przenikały przeze mnie, wywoływały śmiech, ale również łzy. I podobnie jak bohater „Śpiąc w płomieniu”, mogę powiedzieć, że Pana powieści były niczym słomka w rękach staruszka. Odnalazłam w nich własne doświadczenia, których nie potrafiłam zwerbalizować. Dzięki Panu, nabrały one słów.
Panie Jonathanie, proszę więc kupić tort wiedeński na deser i zarezerwować lot do Polski, miejsce przy stole czeka!
Z uszanowaniem,
Wierna czytelniczka
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 125
Emila
10-12-2018 08:53
[5][8][3]

Droga Babciu!
Zastanawiasz się dlaczego piszę. Dlaczego list z ziemi dociera do nieba. Mam nadzieję, że jakiś piękny Anioł Ci go przekazał.
Pamiętasz jak pisałaś wiersze i opowiadania? Do dziś słowa krążą mi w głowie. Do dziś pamiętam słowo po słowie. Dźwięk Twojego głosu, jak czytałaś mi do snu. To mnie uspokajało. Nie bałam się, do tej pory czuję się bezpiecznie słysząc Twój głos.
Robiłam świąteczny porządek na strychu i znalazłam tam Twój zeszyt z bajkami dla dzieci. Wzruszyłam się. Chciałam go podarować moim dzieciom, ale potem wpadłam na inny pomysł.
Chciałabym abyś w tegoroczne Święta nas odwiedziła i sama podarowała bajki własnym prawnukom.
To byłyby najpiękniejsze święta.
Czekamy na Ciebie
Emilka
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 370
Ledarg1916
23-12-2018 22:58
Ładne to... Takie inne, prawdziwe...
Wiem, że to niemożliwe, ale... spełnienia realizacji zaproszenia!
Pozdrawiam serdecznie
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 3
Angelique
10-12-2018 09:29
[3], [7], [11]
Szanowny Panie Lesage,
dzisiejszy wieczór jest taki piękny, ponieważ po raz pierwszy w tym miesiącu możemy rozkoszować się powietrzem o niskich współczynnikach PM10 i PM2.5. Sądzę, że to odpowiedni moment do odbycia podróży po moim mieście i zrozumienia, dlaczego jest wśród nas tak wiele konfliktów i zła. Przewodnikiem w takiej podróże może stać się jedynie Diabeł Kulawy, który bez pardonu wskaże konkretne bolączki współczesnej kultury. Kuternoga na pewno uświadomiłby, czego brakuje w moim trudnym związku miłosnym i jak należałoby go skutecznie ponaprawiać, aby cieszył oko moje i trochę starszego partnera.
Cóż, myślę, że powinien znaleźć Pan czas na poważną dysputę ze skromną Andrzejką - chętnie zaproszę Pana na kolację, która odbędzie się dwudziestego pierwszego grudnia o godzinie dwudziestej minut trzynaście w lepiance przy Osiedlu Pszczółek i Muchomorków w Poznaniu. Tego dnia poruszmy kwestię stosowania moralności w wyrażaniu skomplikowanych, nieprzyjemnych uczuć w stosunku do ludzi, z którymi przychodzi nam egzystować, zwłaszcza w ramach obowiązków zawodowych.
Przesyłam serdeczne uściski!
Andrzejka
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 169
jessamine
10-12-2018 10:50
[10] [4] [6]
Szanowna Pani
Beata Pawlikowska

Droga Pani Beato,
Bardzo serdecznie zapraszam Panią w moje skromne progi aby wspólnie pokolędować przy dźwiękach gitary, podzielić się opłatkiem i porozmawiać przy wigilijnym stole pełnym tradycyjnych polskich przysmaków.
Będzie mi niezmiernie miło mogąc wspólnie z Panią pośmiać się i posłuchać Pani opowieści przywiezionych z dalekich stron. Bardzo cenię ludzi takich jak Pani, mających za sobą tyle wielobarwnych przygód i doświadczeń, ludzi aktywnych i pełnych życiowej energii. Pani pasja podróżnicza zafascynowała mnie do tego stopnia, że przeczytałam wszystkie Pani książki z cyklu „Blondynka…” i słuchałam prowadzonych przez Panią audycji w radiu, a co więcej – sama zaczęłam podróżować, chodzić po górach i uprawiać sport. Przy okazji pragnę podziękować Pani za wszystkie motywacje, przemyślenia i życiowe porady spisywane na „żółtych karteczkach” – czytam je wszystkie i niejednokrotnie wywoływały one uśmiech na mojej twarzy lub przyczyniały się do rewolucji w mojej głowie. Dzięki Pani podejściu do życia i umiejętności przekazywania cennych rad innym ludziom, świat staje się piękniejszy, a ludzie bardziej radośni i pełni wiary we własne możliwości. Moje motto życiowe to kilka prostych słów napisanych przez Panią: „Bądź uczciwy, bądź dobry, wybaczaj, kochaj.”
Moim marzeniem jest móc osobiście Pani za to wszystko podziękować i podkraść od Pani trochę energii na dalsze życie :)
Jeszcze raz gorąco zapraszam i mam nadzieję – do zobaczenia.

jessamine
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 67
KailaaMoor
10-12-2018 11:28
[5] [8] [9]

Szanowny Panie Nicholasie Sparks,
Wie pan co to tęsknota, niespełnienie, marzenia i życie mimo bólu i przeciwności. Jestem tego pewna, bo każda pana kolejna powieść chwyta za serce i pozwala mi przeżyć z bohaterami chwile pełne smutku, nadziei i emocjonalnych uniesień. Pozwala mi czuć, że nie jestem w życiu sama, ani samotna, oraz że świat jest dobry, nawet wtedy, gdy ludzi bywają zepsucie. Trzeba wierzyć w dobro i uśmiech losu.
Serdecznie zapraszam Pana wraz z rodziną na wigilijną kolację w moje skromne progi. Obiecuję wam przeżycie tego co sama dostaję w pańskich książkach - uśmiech losu, miłość bliskich i niezapomnianą, chwytającą za serce opowieść. Przy wigilijnym stole razem możemy stworzyć coś niezwykłego - pokrewne dusze marzące o lepszym świecie i uwrażliwieniu ludzi powinny się poznać i działać razem.
W ten magiczny czas stwórzmy razem coś magicznego, coś co odmieni świat. Stwórzmy powieść prostą, ale brutalnie realną, która pokruszy głazy w sercach skał i rozpali lód w duszach gór.
Wraz z dosięgniętą przez los, ale silniejszą duchem rodziną zapraszamy do wigilijnego stołu.
Pozdrawiam KailaaMoor
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 986
Ania
10-12-2018 13:21
[5][10][6]

Drogi C.S. Lewisie,

W tę grudniową noc,
Gdy marzenia mają moc,
I w ten wieczór rodzinny.
Gdy cały świat jest inny.
Gdy za oknami śnieg pada,
a w ogrodzie piesek gada
Ja zaproszenie ślę do ciebie
mimo, że pewnie jesteś już w niebie.
Niezwykłą radością serce napełnione,
na nasze spotkanie, czeka wytęsknione.
Za miłość, za wiarę, nadziei kosz cały
Za książki które wszystkie serca pokochały.
Za, w Narnii przygody wspaniałe
co dusze wypełniają całe.
Za Łucję i za Aslana
Świętujmy aż do rana.
Z przeciwnościami losu zawalczmy
Do świątecznego stołu dołączmy.
By wielkość twych dzieł pokazać
I wdzięczność swoją przekazać.
Ania
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd