Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
861762 czytelników
1926 dyskusji
120391 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Książka, która daje moc - wygraj książkę „Mroczny talent".

Książka, która daje moc - wygraj książkę „Mroczny talent".

Alcatraz Smedry zdołał pokonać armię złych Bibliotekarzy i uratować królestwo Mokii. Szkoda, że przy okazji udało mu się zepsuć talenty Smedrych. Co gorsza, jego ojciec próbuje wprowadzić w życie sekretny plan, który może doprowadzić do zagłady świata, a Bastylia leży pogrążona w śpiączce. Aby się ocknęła, Alcatraz musi dokonać infiltracji Wielkoteki – zwanej przez Ciszlandczyków Biblioteką Kongresu – źródła groźnej bibliotekarskiej mocy. Czy pozbawiony możliwości korzystania ze swego talentu Alcatraz znajdzie sposób, by ocalić Bastylię i na dobre pokonać Bibliotekarzy?

Wymyślcie, jaką fikcyjną książkę złowrodzy Bibliotekarze trzymali w ukryciu przez całe lata. Jaką moc daje posiadanie tego wyjątkowego egzemplarza? Czekamy na Wasze propozycje. Nie zapomnijcie podać jej tytułu!

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Mroczny talent - Jacek Skowroński

Mroczny talent

Autor: Brandon Sanderson

Złowrogim Bibliotekarzom przez całe lata udawało się trzymać tę książkę w ukryciu... Jeśli masz ją w ręce, należysz do nielicznych szczęściarzy! Alcatraz Smedry zdołał pokonać armię złych Bibliotekarzy i uratować królestwo Mokii. Szkoda, że przy okazji udało mu się zepsuć talenty Smedrych. Co gorsza, jego ojciec próbuje wprowadzić w życie sekretny plan, który może doprowadzić do zagłady świata, a Bastylia leży pogrążona w śpiączce. Aby się ocknęła, Alcatraz musi dokonać infiltracji Wielkoteki – zwanej przez Ciszlandczyków Biblioteką Kongresu – źródła groźnej bibliotekarskiej mocy. Czy pozbawiony możliwości korzystania ze swego talentu Alcatraz znajdzie sposób, by ocalić Bastylię i na dobre pokonać Bibliotekarzy? Długo oczekiwana, zabawna i pełna akcji zamykająca część serii „Alcatraz kontra Bibliotekarze” wreszcie na księgarskich półkach! Seria niefortunnych zdarzeń i komiksy o superbohaterach w jednym. „Publishers Weekly”

Regulamin
  • Konkurs trwa 3 października do 10 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu IUVI. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 183
Violetka
10-10-2018 15:19
Księga wszystkich tajemnic - daje moc poznania cudzych myśli i najgłębiej skrywanych sekretów. Boją się jej duchowni, politycy, sławy i każdy, kto ma większe i mniejsze kłamstewka na swoim koncie. Księga ta może zniszczyć czyjąś karierę, związek, rozbić rodzinę. Teściowa już nie będzie ci taka przychylna, gdy się dowie, że w myślach nazywasz ją starą jędzą, sąsiad przestanie cię lubić, gdy na jaw wyjdzie, co myślisz o jego elewacji jego domu w kolorze "wściekła brzoskwinia".
Strzeżcie się.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 96
tosieńka
10-10-2018 19:09
Bibliotekarze ukryli pradawne podanie o mistycznej istocie od wieków śpiącej w zaginionym miejscu, w grocie pełnej starych pamiątek i skarbów. Książka jest stara, bogato zdobiona i oprawna w skórę. Osoba, która ją posiądzie, musi zyskać akceptację tej wielkiej księgi. Jeżeli ją zdobędzie, szczęśliwiec otrzyma dar ogromnej mądrości, pozna miejsce snu mistycznej istoty i będzie mógł wyruszyć na jej poszukiwania.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1089
Aghama
10-10-2018 21:30
-Miau! – jeden ze złowrogich Bibliotekarzy spojrzał pogardliwie na drugiego.
-Miauk! – wytłumaczył się.
[Dla czytelników, którzy nie poznali jeszcze najbardziej skomplikowanego języka świata, gdzie kluczem do zrozumienia są te trudne do uchwycenia akcenty, przedstawię wersję przetłumaczoną].
-Prosiłam, żebyś ją ukrył, bo znowu zaczynają się kręcić po zakurzonej części biblioteki – powiedziała cicho Biała.
-Na razie musiałem ich czymś zająć… Sama wiesz… Trochę pozrzucałem z półek w sali obok, wydłubałem już prawie cały karton spod regału 7, więc jutro zacznie się nieźle chybotać, a wtedy ja zaatakuję go z góry i… jaka to będzie piękna katastrofa… - Czarny zmrużył oczy i uśmiechnął się zadowolony.
-Najważniejsza jest „Księga kontroli ludzi” – Biała nie ustępowała. –Pamiętasz, jak to się skończyło w XV w., jak ja straciliśmy z oczu, bo jakiś nadgorliwiec wziął się za inwentaryzacje? Bez naszej kontroli ludzie robią takie głupie rzeczy! Czarownice, phi!
-Ale sama wiesz, że trudno ją ukryć, skoro żeby działała, to trzeba na niej spać po kilkanaście godzin dziennie… -westchnął Czarny.
-Czekaj… Położymy na niej jakąś „Lalkę” czy „Syzyfowe prace”… Nikt po traumie z czasów szkolnych po to nie sięgnie – Biała uśmiechnęła się lekko. –A ty zmieniaj się, bo twoja kolej kontrolowania umysłów.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 781
Asia
10-10-2018 23:56
"Księga zwierząt" - na jej zapisanych stronach są wszystkie zaklęcia pozwalające na przemianę każdego człowieka w dowolne zwierzę, ale nie tylko. Pozwala ona na przemianę również zwierzęcia w człowieka i dowolne kontrolowanie go. Jeśli księga wpadnie w niepowołane ręce, może zostać stworzona niewyobrażalna armia przeobrażonych ze zwierząt ludzi, którzy kontrolowani mogą zawładnąć dowolną częścią kraju, kontynentu, czy też całym światem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1978
LubimyCzytać
10-10-2018 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1978
LubimyCzytać
11-10-2018 14:31
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

oktisday
Ewa
Edyta
Roksana
Ania M

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 74689
Edyta
11-10-2018 18:45
Dziękuję bardzo :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd