Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
878635 czytelników
2002 dyskusji
124086 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Kłamstwo ma krótkie nogi - wygraj książkę „Żona między nami".

Kłamstwo ma krótkie nogi - wygraj książkę „Żona między nami".

Vanessa Thompson zrezygnowała ze wszystkiego – pracy i nowojorskich przyjaciół, by wieść bajkowe życie u boku „zbyt dobrego, by mógł być prawdziwy” męża Richarda, menedżera w funduszu hedgingowym. Gdy jednak ich z pozoru idealne małżeństwo się rozpada, Richard wiąże się z młodszą kobietą. Vanessa nie może się pogodzić ze stratą swojego męża… Nellie, młoda nauczycielka, spotyka mężczyznę swoich marzeń. Starszy od niej o dziewięć lat Richard jest czarujący, przystojny i zamożny. Rozpieszcza ją i traktuje niczym królową. Do czasu… Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Czytaj między kłamstwami...

Próbowaliście kiedyś dociec, czyja wersja wydarzeń jest prawdziwa? Opiszcie sytuację, w której musieliście odkryć, kto mówi Wam prawdę, a kto mija się z prawdą. Czy mieliście jakieś poszlaki? Jak zakończyła się ta przedziwna gra?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Żona między nami - Jacek Skowroński

Żona między nami

Autorzy: Sarah Pekkanen, Greer Hendricks

Najgłośniejszy thriller 2018 roku! Od stycznia 2018 roku w ścisłej czołówce listy bestsellerów "New York Timesa" Niczego nie zakładaj. Podczas lektury pomyślisz, że to książka o zazdrosnej byłej żonie. I że ma obsesje na punkcie swojej następczyni - pięknej i młodej kobiety. Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Czytaj między kłamstwami... Vanessa Thompson zrezygnowała ze wszystkiego – pracy i nowojorskich przyjaciół, by wieść bajkowe życie u boku "zbyt dobrego, by mógł być prawdziwy" męża Richarda, menedżera w funduszu hedgingowym. Gdy jednak ich z pozoru idealne małżeństwo się rozpada, Richard wiąże się z młodszą kobietą. Vanessa nie może się pogodzić ze stratą swojego męża… Nellie, młoda nauczycielka, spotyka mężczyznę swoich marzeń. Starszy od niej o dziewięć lat Richard jest czarujący, przystojny i zamożny. Rozpieszcza ją i traktuje niczym królową. Do czasu… "W "Żonie między nami" czytelnik znajdzie błyskotliwą fabułę opowiedzianą w wartki i trzymający w napięciu sposób, i przerażający trójkąt miłosny, w którym nie wiadomo, komu można zaufać. Wspaniała książka". Gilly Macmillan, autorka "Perfekcyjnej dziewczyny" "Absorbująca, znakomicie skonstruowana powieść o małżeństwie i zdradzie. Wciągająca historia i fascynujący bohaterowie. Nie będziesz mógł się od niej oderwać, a do ostatnich stron będziesz się głowił nad zakończeniem". Lauren Weisberger, autorka powieści "Diabeł ubiera się u Prady"

Regulamin
  • Konkurs trwa 5 września do 12 września włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - wydawnictwu Zyska i S-ka. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 23
PurpleRibbon
12-09-2018 18:52
Nie tak dawno zajmowałam się zwierzakami znajomych, którzy musieli na kilka dni wyjechać. Moimi współlokatorami stali się kot i pies. Zwierzaki grzeczne, ułożone,znały mnie, więc bardzo miło spędzało nam się czas. Pewnego dnia wyszłam na chwilę po zakupy, a po powrocie zastałam wielką plamę na jasnym dywanie! W pokoju dwójka podejrzanych. Pies łagodnie patrzy i macha ogonem, kot jak to kot ma wszystko gdzieś i śpi na kanapie. Czyszcząc dywan, zastanawiałam się które z nich jest sprawcą, gdyż oboje trening czystości mieli dawno za sobą i takie "wypadki" były im obce. Kot ma swobodny dostęp do kuwety, pies regularnie wyprowadzany na spacery. Przesłuchane nie wchodziło w grę, bo "hau" i "miau" niezbyt rozumiem. Zaczęłam więc obserwować. Co chwila ukradkiem spoglądałam na zwierzaki, ale nic się nie działo. Do czasu wyjścia z psem na spacer. Wchodząc do mieszkania znów zobaczyłam plamę, tym razem na korytarzu i już wiedziałam kto jest sprawcą!
Pies został oczyszczony z zarzutu, a kot zawieziony do weterynarza. Okazało się, że nabawił się jakiejś kociej infekcji.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 43
Lancasterka
12-09-2018 19:05
Na studiach miewałam naprawdę różnych współlokatorów i raz zdarzyło się, że zaczęły mi ginąć rzeczy. Wracałam do domu i odkrywałam pustą lodówkę, brałam prysznic i zauważałam, że nie ma szamponu i innych kosmetyków. Mieszkałam z dwiema dziewczynami, żadna nie przyznawała się do winy, każda była niewinna i wielce obrażona za to, że ośmieliłam się zwątpić w jej uczciwość.

Pewnego dnia wyszłam z mieszkania i przypomniało mi się, że zapomniałam czegoś z pokoju. Wróciłam i przyłapałam na gorącym uczynku jedną ze współlokatorek. Siedziała przy stoliku, a w kubku miała kawę - nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że z nas trzech tylko ja piłam kawę, a dziewczyna kilka dni wcześniej zarzekała się, że nigdy jej nawet nie próbuje, bo kofeina ma zły wpływ na cerę i przyspiesza starzenie. ;) Okazało się, że nie tylko przywłaszczała sobie moje rzeczy, ale także zawsze miała przygotowane przekonujące kłamstwo, a ja powoli zaczynałam skłaniać się ku temu, że to druga z dziewczyn jest nieuczciwa.

Chociaż raz bycie zapominalską się opłaciło. ;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 281
Dejziaczek
12-09-2018 21:37
Och, wiele razy! Piętro pod nami mieszkają ciocia z wujkiem i ich dziećmi. Ileż razy musiałam dochodzić, czy rację ma mój brat, czy też kuzyn!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 81
Makiwarrior
12-09-2018 22:23
- Oooo nowa sukienka!
- Jaka nowa? Z szafy wyciągnęłam. Tyle lat już ją mam, tylko rzadko noszę.
- Nie przypominam sobie jej jakoś...
- No typowy facet. Razem przecież byliśmy jak ją kupowałam. Jeszcze mi doradzałeś.
- No nie wiem...
- No przecież byłam w niej u tej, tej. No wtedy...
- Taka fajna, a nie pamiętam.
- No oczywiście. Już stara taka. Wy to zawsze tak, jak z szafy coś się wyciągnie to nowe zaraz.
- No bo nie pamiętam jej jakoś.
- Tak, wszystko mam nowe. A tak w ogóle to musimy jechać na jakieś zakupy bo już nie mam w czym chodzić.
- A gdzie tą kupowaliśmy?
- No tam chyba w Orseju, wtedy co byliśmy wtedy.
- Aha, no fajnie. Dobra to ja idę, a Ty sobie metkę oderwij zanim znowu ją "na lata" do szafy włożysz :D
- fuuuuuuuck!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2058
LubimyCzytać
12-09-2018 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2058
LubimyCzytać
14-09-2018 14:09
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

kasia3
agata0101
polisyndeton
Ivon
sanczyk

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd