Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
866409 czytelników
1950 dyskusji
121435 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] Niefortunne pytanie - wygraj książkę "36 pytań, które zmieniły wszystko między nami".

Niefortunne pytanie - wygraj książkę "36 pytań, które zmieniły wszystko między nami".

Ona to wrażliwa idealistka. On jest bezpośredni i arogancki. Powody, dla których oboje decydują się wziąć udział w eksperymencie zainspirowanym słynnym testem doktora Arona, są tak odmienne, jak ich charaktery. Podczas badania przyjdzie im się zmierzyć z bardzo różnymi pytaniami. Na jaw wyjdą ich bolesne, głęboko skrywane tajemnice. Hildy i Paul będą się doprowadzać do śmiechu, łez, irytacji, a nawet białej gorączki! Powalczą ze sobą nie tylko na słowa… Ale czy się w sobie zakochają?

Randkę można porównać do przeszpiegów – trzeba dokładnie zbadać terytorium rozmówcy za pomocą pytań. Jakie najdziwniejsze pytanie usłyszeliście podczas randki? A może niefortunnie sformułowaliście jakąś myśl i to Wam wypsnęło się dziwne pytanie w trakcie spotkania? Czekamy na Wasze historie.

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

36 pytań, które zmieniły wszystko między nami - Jacek Skowroński

36 pytań, które zmieniły wszystko między nami

Autor: Vicki Grant

Czy 36 pytań może sprawić, że zakochasz się ze wzajemnością w nieznajomym? Ona to wrażliwa idealistka. On jest bezpośredni i arogancki. Powody, dla których oboje decydują się wziąć udział w eksperymencie zainspirowanym słynnym testem doktora Arona, są tak odmienne, jak ich charaktery. Podczas badania przyjdzie im się zmierzyć z bardzo różnymi pytaniami. Na jaw wyjdą ich bolesne, głęboko skrywane tajemnice. Hildy i Paul będą się doprowadzać do śmiechu, łez, irytacji, a nawet białej gorączki! Powalczą ze sobą nie tylko na słowa… Ale czy się w sobie zakochają?`

Regulamin
  • Konkurs trwa od 23 maja do 30 maja włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Dolnośląskie.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 11
Neferiss
30-05-2018 14:49
Na mojej pierwszej w życiu randce, kandydat na chłopaka po wyjściu z toalety niespodziewanie poprosił mnie do tańca. Jako, ze kompletnie nie potrafię tańczyć, a mój poziom stresu dobijał właśnie do górnej granicy, po przekroczeniu której nogi trzęsą mi się jak średnio schłodzone galarety, a język plącze się niczym włosy świeżo po umyciu, szukając drogi ucieczki, niemalże szeptem, lecz na tyle głośno, by mógł mnie zrozumieć, spytalam:
- Kamil, ale ty myjesz ręce po sikaniu nie??
...

Uff, przynajmniej nie musialam tańczyć.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2027
LubimyCzytać
04-06-2018 15:37
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

ogarbejbe
miś
amarant11
Olena
Daria

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 855
ogarbejbe
24-06-2018 09:49
Zwycięzcy: czy ktoś otrzymał książkę?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 379
miś
24-06-2018 13:08
jeszcze nie ...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd