Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
851929 czytelników
1869 dyskusji
118219 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Wyróżnia mnie z tłumu - wygraj książkę "Jej wysokość P.".

Wyróżnia mnie z tłumu - wygraj książkę "Jej wysokość P.".

Siedemnastoletnia Peyton jest naprawdę wysoką nastolatką. Dziewczyna ma 180 cm wzrostu, co uniemożliwia jej skuteczne wtopienie się w tłum i sprawia, że jest ciągle obiektem docinek i kpin. Codzienne życie utrudnia też wielki rodzinny sekret, który pogrzebał jej szanse na normalne dorastanie. Zdeterminowana, aby zmienić swoje życie, decyduje się na przyjęcie zakładu. Jeżeli pójdzie na trzy randki i bal maturalny z kimś wyższym od siebie, wygra 800$, dzięki którym wyrwie się ze swojego koszmaru. Problem jej dość spory, bo na liście kandydatów znajduje się tylko pięć nazwisk, a chłopak, który wpadł jej w oko, umawia się z dziewczyną dużo niższą od Peyton…

Matka natura obdarowuje każdego z nas aparycją, która - zależnie od panującej akurat mody – jest mniej lub bardziej charakterystyczna. Cechą wyróżniającą nastoletnią Peyton jest jej wzrost. Co w Waszym wyglądzie sprawia, że nie jesteście w stanie wtopić się w tłum?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Jej wysokość P. - Jacek Skowroński

Jej wysokość P.

Autor: Joanne MacGregor

Zabawna i romantyczna historia, która poruszy serce każdego, kto kiedykolwiek czuł się inny Siedemnastoletnia Peyton jest naprawdę wysoką nastolatką. Dziewczyna ma 180 cm wzrostu, co uniemożliwia jej skuteczne wtopienie się w tłum i sprawia, że jest ciągle obiektem docinek i kpin. Codzienne życie utrudnia też wielki rodzinny sekret, który pogrzebał jej szanse na normalne dorastanie. Zdeterminowana, aby zmienić swoje życie, decyduje się na przyjęcie zakładu. Jeżeli pójdzie na trzy randki i bal maturalny z kimś wyższym od siebie, wygra 800$, dzięki którym wyrwie się ze swojego koszmaru. Problem jej dość spory, bo na liście kandydatów znajduje się tylko pięć nazwisk, a chłopak, który wpadł jej w oko, umawia się z dziewczyną dużo niższą od Peyton…

Regulamin
  • Konkurs trwa od 16 kwietnia do 23 kwietnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Kobiece.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 0
Edyta
16-04-2018 19:52
Ja jestem wysoka i gruba. Rzuca się to w oczy.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 88
Martyna
16-04-2018 20:21
Jeżeli miałabym wybrać jedną cechę to pewnie wybrałabym oczy. Oczy, które odziedziczyłam po mojej kochanej mamusi. Już w podstawówce moje koleżanki zwróciły na niego uwagi. Generalnie nie chodzi tutaj o kolor, chociaż i o jest wyjątkowy. Zielony, to właśnie przez ten kolor Zenek oszalał. To co najbardziej mnie wyróżnia z tłumu to moje rzęsy. Długie czarne i idealnie podkręcone. W zasadzie mogłabym ich nie malować a i tak zwracałyby na siebie uwagę ludzi. Sama pewnie nie odkryłabym tej wyjątkowości ale już tak wiele osób zwróciło ana to uwagę, że nie mogę temu zaprzeczyć.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 813
Anksunamun
16-04-2018 20:43
Jest kilka cech w moim wyglądzie, przez które nie jestem w stanie wtopić się w tłum:
a) włosy – sięgające biustu, gęste, poskręcane, tworzące na mojej głowie burzę sprężynek
b) nogi – smukłe jak u modelki, wyrzeźbione od intensywnego uprawiania sportów
c) sylwetka – idealna klepsydra; doskonale płaski, umięśniony brzuch
d) ubiór – podkreślający figurę, estetycznie i stylistycznie dobrany, nierzadko ze zwracającymi uwagę dodatkami
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 153
Aguniolek
17-04-2018 12:53
Ooo....ktoś tu powinien w prezencie dostać duże lustro... i namiar do portalu z ogłoszeniami: "Wysportowany inteligentny,oczytany,szarmancki i dobrze obdarzony...pozna idealną smukłą gazelę, aby <rozmawiać z nią o baśniach przez 1001nocy>"
(*oj nie mogłam się powstrzymać...tylko niech się Anksunamun nie obrazi i nie zsyła na biedulkę plag egipskich)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 390
MarCyśka
16-04-2018 22:53
Gdy się uśmiecham ludzie często mi mówią, żebym się uśmiechnęła jeszcze raz. Wtedy zawsze myślę, że mam coś na zębach.. Uśmiecham się niepewnie drugi raz, a wtedy mówią mi, że mam bardzo ładny uśmiech! Przyzwyczaiłam się już do tego, ale pierwszy raz, gdy ktoś mi tak powiedział byłam trochę zdziwiona. Była to moja nauczycielka od chemii. Na wycieczce szkolnej zauważyłam, że pani ciagle na mnie zerka. Spytałam się więc w końcu o co chodzi, a ona odpowiedziała: „Szkoda, że tak rzadko się uśmiechasz. Masz taki piękny uśmiech”. Zamurowało mnie i nic wtedy nie odpowiedziałam. Teraz żałuję, że nie powiedziałam zwykłego „dziękuję”, bo od tamtego czasu dało mi to wiele pewności siebie i częściej się uśmiecham między ludźmi, przez co nieraz słyszę z tego powodu dużo pozytywnych komentarzy :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 282
neskolena
17-04-2018 10:11
Uśmiech.
Kiedy się uśmiecham, uśmiecha się każda cząstka mnie.
Uśmiecha się, trochę przydługi, lekko zmarszczony nos.
Uśmiechają się duże, przenikliwe, zmrużone oczy.
Uśmiecha się drobna, chudziutka rączka, machająca na powitanie.
Uśmiechają się nogi, drepczące w sobie tylko znanym rytmie.
Uśmiecha się sylwetka, tak często gubiąca płynność ruchu.
Uśmiechają się włosy, rozwiane i niesforne.
Uśmiecha się serce, wciąż niepewne swojej siły.
Uśmiecha się rozum, stojący na straży wszystkich emocji.
Uśmiecha się wyobraźnia, rozbujała do granic.
Uśmiechają się usta, tak przyzwyczajone do tej czynności.
Bo kiedy się uśmiecham, uśmiecha się wszystko we mnie!
A uśmiech nie znika mi z twarzy.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Grzegorz
17-04-2018 10:58
Pewność siebie i zawsze dobrze dobrane ubrania to coś, co odrobinkę mnie wyróżnia z tłumu. Nie lubię codziennej szarości, zwyczajności. W naszym klimacie jest wystarczająco szaro, a nastrój Polaków jest z reguły odrobinę gnuśny. Trzeba się uśmiechać i wyglądać tak, żeby dodawać innym a przede wszystkim sobie samym pozytywnej energii. Stylóweczka na dziś? Niebieskie spodnie, czarna koszula i wrzosowa marynarka. Bo... dlaczego nie? Jest wiosna, uśmiechajmy się i dawajmy z siebie energię dla innych!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 279
Iwona
17-04-2018 21:19
lustro zamiast książki ;)
przepraszam za drobną złośliwość, masz rację wiosna idzie i potrzeba nam koloru
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 10
miłośniczkaksiążek
17-04-2018 11:10
Z tłumu pozwalają wyróżnić mnie moje duże piwne oczy. Słyszałam od wielu osób komplementy na ich temat, więc wiem, że nie umknęły uwadze otoczenia. Najczęściej są radosne i przepełnione nadzieją, bo jestem osobą pogodną. Z radością patrzę w przyszłość. Zazwyczaj jestem uśmiechnięta, więc uśmiech także jest moim znakiem rozpoznawczym. Uśmiecham się do wielu ludzi, bo wiem, że jest to miła oznaka, która nic nie kosztuje a może przynieść radość.
Charakteryzuje mnie też niski wzrost. W tym przypadku jest to udręka, bo dosięgnięcie produktu znajdującego się na szczycie półki sklepowej graniczy z cudem. Nauczyłam się z tym żyć.
Ostatnią moją charakterystyczną cechą, którą dostrzegam jest blada karnacja. Tego akurat nie lubię, gdyż utrudnia mi to dobór kosmetyków, a w lato ciężko mi się ładnie opalić. I to chyba wszystko co mnie wyróżnia.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1597
Deutschland91
17-04-2018 11:17
Mam pewne charakterystyczne cechy,które mnie wyróżniają z tłumu. Jest to twarz,która wygląda na nieco młodszą niż wskazywałby na to mój wiek. Nie mam z tego powodu kompleksów,bo to,że wyglądam młodziej bardzo mnie to cieszy. Drugą cechą są oczy piwne z domieszką zieleni. Wiele osób zawsze mi mówiło,że mam niesamowite spojrzenie co jest dla mnie bardzo miłe.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 66
Reza
17-04-2018 11:20
Krótki opis mojej osoby:
Jestem niską (162 cm) osóbką, z krótkimi włosami. Jeśli ich akurat nie zafarbuję, to da się zauważyć naprawdę postępującą siwiznę, która zaczęła się u mnie już na studiach. Mam 30 lat, a ludzie wciąż myślą, że mam tylko 17. To zasługa mojej młodej twarzy. Niby mogę się z tego tylko cieszyć ale....moja twarz jest również androgyniczna i często słyszę zdania zaczynające się od "chłopcze", chyba ze najpierw ściągnę kurtkę/bluzę lub się po prostu odezwę. Mam też niewielką bliznę między policzkiem, a nosem. Zasługa łapy mojego psa z dzieciństwa. Do tego mam dość gęste brwi, które wyglądają jak u Cary Delevingne. Ja nie wiem, czy z takim wyglądem i cechami jestem w stanie wmieszać się w tłum, chyba że w tłum nastolatek ;p
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 767
ogarbejbe
17-04-2018 12:35
Uśmiech- zawsze szczerzę się jak jakaś wariatka. Ja po prostu nie potrafię uśmiechać się delikatnie, zawsze wywalam zębiska. Dodatkowo noszę doość grube oprawki okularów( można zmienić). Ale kolejną moją cechą są nieujarzmione włosy. Chaos panujący na mojej głowie jest ogromny: niby się kręcą a jednak proste.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd