Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
908890 czytelników
2104 dyskusji
128702 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] W duecie raźniej - wygraj pakiet książek Larsa Keplera!

W duecie raźniej - wygraj pakiet książek Larsa Keplera!

Po dwóch latach spędzonych w pilnie strzeżonym więzieniu Joona Linna, były komisarz sztokholmskiej policji, zostaje poproszony o pomoc w ujęciu zabójcy znanej osobistości. Czy zbrodnia miała związek z terroryzmem? Wkrótce dochodzi do następnych morderstw, a ofiary przed śmiercią słyszą dziecięcą rymowankę o królikach. Linna podejmuje wyzwanie i współpracując z policjantką Sagą Bauer, próbuje powstrzymać nieuchwytnego Łowcę Królików.

         
 

Pod pseudonimem Lars Kepler kryje się małżeństwo szwedzkich pisarzy Alexander Ahndoril i Alexandra Coelho Ahndoril. Wyobraźcie sobie, że przed Wami ambitne zadanie – napisanie wciągającego kryminału. Wybierzcie, z kim z najbliższego otoczenia podjęlibyście wyzwanie stworzenia intrygującej powieści. Swój wybór uzasadnijcie i nie zapomnijcie napisać, pod jakim pseudonimem ukazałby się Wasz wspólny kryminał.


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy trzech najciekawszych tekstów otrzymają pakiet książek o komisarzu Joona Linna: "Hipnotyzer", "Kontrakt Paganiniego" i najnowszą powieść "Łowca".

Regulamin
  • Konkurs trwa od 6 kwietnia do 15 kwietnia  włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Dolnośląskie.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 32
PurpleRibbon
15-04-2018 23:20
Jeśli miałabym z kimś pisać kryminał to tylko z moim chłopakiem. Jest to osoba, z którą nadajemy na tych samych falach, a jednocześnie jesteśmy od siebie na tyle różni i mamy na tyle różnorodne pomysły pisarskie, że mogłoby nam wyjść coś naprawdę ciekawego! Ponad to, często dyskutujemy na różnorodne tematy i potrafimy dojść do porozumienia, czy wyciągnąć z czegoś podobne wnioski, więc nie kłócilibyśmy się mocno o fabułę książki. Kompromis też nie jest nam obcy co wróżyłoby dobrze powstaniu powieści. Oboje czytamy dużo książek, on bardziej fantastykę, ja skłaniam się ku literaturze kobiecej, ale z przyjemnością sięgamy po inne gatunki. Lubimy też w książkach nutkę dreszczyku i adrenaliny, a bez tego żaden kryminał nie mógłby się obejść. No i najważniejsze, bogatej wyobraźni nam nie brakuje! Napisanie wspólnej książki byłoby niesamowitą przygodą, kto wie, może rzeczywiście to zrobimy! Wypatrujcie więc na półkach kryminału napisanego przez Alejandro Dosamantes (hiszp. dwójka zakochanych; bo oboje kochamy kraje latynoamerykańskie).
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2291
LubimyCzytać
16-04-2018 16:27
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Nekromar
krokus19
viktoriav

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 2291
LubimyCzytać
16-04-2018 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
Autorzy w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd