Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
850933 czytelników
1867 dyskusji
117986 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Dasz kolejną szansę? - wygraj książkę "Spróbujmy jeszcze raz".

Dasz kolejną szansę? - wygraj książkę "Spróbujmy jeszcze raz".

Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało mi po tym jedynie złamane serce. Nie mogę mu ufać. Już nie mogę mu oddać ani ciała, ani serca. Jednak minęły dwa lata, a ja nadal go łaknę jak narkoman działki. Kiedy ostatnio spróbowaliśmy, niemal mnie to zniszczyło. Wiem, że powinnam uciec, nie oglądając się za siebie. Ale jego ciemne oczy i zabójczy uśmiech przenikają mi duszę. Jego dotyk mnie rozpala. A wiadomo, co się dzieje, gdy podpalić benzynę. Ktoś musi spłonąć. Druga próba może zniszczyć nas oboje. Przecież wszyscy wiedzą, że brnięcie w te same błędy szczęścia nie przynosi.

Austin i Julia postanawiają ponownie do siebie wrócić, by znów od podstaw budować związek. Czy jesteście osobami, które dają ludziom drugą szansę, czy po wszelkich zawodach oddzielacie przeszłość grubą linią i nie godzicie się na „spróbowanie jeszcze raz”?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.

Spróbujmy jeszcze raz - Jacek Skowroński

Spróbujmy jeszcze raz

Autor: K.A. Linde

Bardzo życiowa historia, o karierze, rodzinie, miłości, przyjaźni i wrogach. Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało mi po tym jedynie złamane serce. Nie mogę mu ufać. Już nie mogę mu oddać ani ciała, ani serca. Jednak minęły dwa lata, a ja nadal go łaknę jak narkoman działki. Kiedy ostatnio spróbowaliśmy, niemal mnie to zniszczyło. Wiem, że powinnam uciec, nie oglądając się za siebie. Ale jego ciemne oczy i zabójczy uśmiech przenikają mi duszę. Jego dotyk mnie rozpala. A wiadomo, co się dzieje, gdy podpalić benzynę. Ktoś musi spłonąć. Druga próba może zniszczyć nas oboje. Przecież wszyscy wiedzą, że brnięcie w te same błędy szczęścia nie przynosi.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 5 kwietnia do 12 kwietnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Burda.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
liczba postów na stronie: 
książek: 203
Zaczytana
12-04-2018 21:34
Daje ludziom drugą szansę, ale nie w kwestii związków. Oddzielam to bardzo grubą kreską i nie pozwalam na to, żeby znów wtargnęło w moje życie. Przecież z jakiegoś konkretnego powodu nie jestem już z tą osobą? To nie było tak, że nagle postanowiłam, że chcę zmian w życiu. Wady, które mi przeszkadzają w drugiej osobie, których nie dostrzegałam jak byłam zakochana, gdy myślę racjonalnie wiem, że nie znikną, nie założę znów różowych okularów i będę widziała go wyłącznie w białym świetle.
Często też moje uczucia po tych wydarzeniach się wypalają i nie ma szans, żeby je ponownie wzbudzić. Zazwyczaj niewiele się zmienia z tego co było wcześniej, więc wiem, że wolę nie marnować tego czasu. Miłość niestety przemija, nawet ta najprawdziwsza. Gdy przez długi czas nie widzimy w niej szczęścia, to znak, że trzeba go szukać gdzieś indziej lub samotni z dziesięcioma kotami również możemy być szczęśliwsi.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 70
Monika
12-04-2018 21:58
Są osoby, którym druga szansa należy się ot tak, a dlaczego? Bo ich kochamy, szanujemy, przeszliśmy razem wiele, nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Może to trochę tak jak z książką..., powiedzmy, że przeczytaliśmy kilka części serii, ale ostatnia za nic w świecie nam nie idzie. Czy nie damy jej drugiej szansy zważając na to wszystko co poprzednie części wniosły do naszego życia? Ale musimy też wiedzieć kiedy przestać dawać "drugą" szansę, czasem rzeczywiście dla własnego dobra lepiej jest postawić GRUBĄ linię nie ważne jak bardzo mielibyśmy cierpieć.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1871
LubimyCzytać
16-04-2018 14:38
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Zaczytana
Ivon
AgnieszkaMG
SoulShade
Inka

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1871
LubimyCzytać
16-04-2018 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd