Konkursy LubimyCzytać.pl
Oficjalna grupa serwisu LubimyCzytać.pl. W grupie tej przeprowadzamy rozmaite książkowe konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Aby uczestniczyć w konkursach LubimyCzytać.pl trzeba być zapisanym do tej grupy.
851730 czytelników
1869 dyskusji
118186 wypowiedziPokaż ostatnią
[Zakończony] [Zakończony] Stresujące sytuacje - wygraj książkę "Eksperyment Isola".

Stresujące sytuacje - wygraj książkę "Eksperyment Isola".

Na jedną z wysp wśród sztokholmskich szkierów trafia siedem osób. Wiedzą, że mają wziąć udział w teście, który wyłoni kandydata na stanowisko oferowane przez jedną z tajnych służb. Nie mają jednak pojęcia, że równocześnie uczestniczą w socjologicznym eksperymencie. Anna Francis też ma wziąć w nim udział. Uważana jest za jedną z najzdolniejszych urzędniczek Udział w eksperymencie na wyspie ma być dla niej okazją do naprawienia dawnych błędów. Sytuacja na wyspie wkrótce jednak wymyka się spod kontroli – kandydaci uczestniczący w teście zaczynają po kolei znikać… Anna musi się dowiedzieć, czy naprawdę wie tyle, ile jej się wydawało, i kto właściwie pociąga za sznurki…


         
 

Wiele firm w ogłoszeniach z propozycją pracy wymaga umiejętności działania pod presją czasu i w sytuacjach stresowych. Nie tylko tajne służby z powieści „Eksperyment Isola” oczekują od swoich pracowników nerwów ze stali. Jak radzicie sobie w takich sytuacjach? Jesteście zahartowani przez setki stron powieści sensacyjnych czy zupełnie nie macie predyspozycji do działania, gdy wokół wszystko się wali?
 

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.
 

Regulamin
  • Konkurs trwa od 13 marca do 20 marca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Sonia Draga.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 
liczba postów na stronie: 
książek: 1
michu30
20-03-2018 21:33
Jak mnie ktoś mnie denerwuje, zaczepia, wyśmiewa czy podkrada pomysły. Tupię nogami i odwracam się napięcie, po czym biegnę do żony i płacząc jej w kołnierzyk, skarżę się na łobuza, który mi dokucza. Już ona sobie z nim poradzi i nie będzie już mu tak do śmiechu. Zobaczy, że zadarł z niewłaściwym pantoflarzem :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 99
mikser
20-03-2018 22:12
Presja czasu niestety często wywołuje u mnie ogromny stres, przez co zaczynam się denerwować i gorzej sobie wtedy radzę. Zamiast skupiać się na zadaniu, cały czas myślę o tym, że nie zdążę i nie dam sobie rady. To mnie raczej demotywuje i mimo chęci, za wcześnie sobie odpuszczam. Mimo to lubię dreszczyk emocji i adrenaliny, a nad moimi słabościami staram się pracować. Takie sytuacje często się pojawiają i trzeba nad nimi zapanować.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 186
mandragora
20-03-2018 23:27
Nie tylko jestem odporna na stres, ale wręcz szybciej działam i myślę, kiedy znajduję się w trudnej sytuacji. Należę do bardzo leniwych osób. Potrafię zmobilizować się do działania, dopiero gdy zostaje mi już bardzo mało czasu. Wtedy potrafię poradzić sobie z problem błyskawicznie. Logiczne myślenie to klucz do przetrwania stresujących sytuacji, zawsze staram się znaleźć jak najwięcej możliwości wyjścia z trudnej sytuacji (nie tylko opcje A, B, C, ale też D, E, F, G).
Staram się również przewidzieć niepokojące zdarzenia, aby przygotować się na nie wcześniej. Określić potencjalne rzeczy, które mogą pójść nie tak oraz opracować plan awaryjny.
Kryminały nauczyły mnie logicznego myślenia, zachowania zimnej krwi i trzeźwości umysłu. W trudnych sytuacjach staram się być detektywem, cały czas myśleć, analizować i pod żadnym pozorem nie wpadać w panikę.
Czasami w trudnych chwilach, gdy na zrobienie ważnej rzeczy zostało bardzo mało czasu, wyobrażam sobie, że jestem bohaterem książki lub filmu. Zastanawiam się, co on zrobiłby na moim miejscu. Do pomagam mi zebrać się w sobie i zmobilizować do działania, kiedy naprawdę nie mam pojęcia, co powinnam zrobić.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 5
ev89100
21-03-2018 08:05
Myślę, że kluczem jest tutaj równowaga w życiu. Mnie bardzo pomaga sport, zwłaszcza bieganie. Po arcyciężkim dniu resetuje umysł i ciało podczas godzinnego treningu. Kolejny dzień w pracy nie jest więc dla mnie problemem, a wyzwaniem, bo jestem na niego przygotowana. Nie pozwalam sobie na kumulację stresów i spięcia ramion. :) Polecam
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1871
LubimyCzytać
21-03-2018 12:26
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Perseusz
ad3r
Ghostwriter
Bonnemort
Ola

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 235
Ghostwriter
26-03-2018 15:12
Książka dosłownie 5 minut temu wylądowała na mojej półce :)
Dzięki!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1871
LubimyCzytać
21-03-2018 23:59
Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
Książki w tej dyskusji
Autorzy w tej dyskusji
zgłoś błąd zgłoś błąd